Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ha van korai magömlése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha van korai magömléses barátotok/férjetek, hogyan jártok el, hogy nektek is legyen orgazmusotok? Tudtok esetleg valamilyen bevált módszert a k. m. kezelésére, megszüntetésére?

Figyelt kérdés

2016. nov. 25. 15:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nálunk van, hogy nehezebben megyek el, de olyankor ő mindig befejezi nekem más módon. :) Bár ő nem korai magömléses, de ha neki hamarabb történik az orgazmusa, akkor sosem hagy ott kielégítetlenül. :)
2016. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ráülök a szájára és addig nyal amig el nem élvezek..
2016. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Sunshinedoll ***** válasza:
58%
Öhm, ez nem az én dolgom, hanem az övé. Van neki szája, meg nyelve meg ujja. Oldja meg, nehogy már még nekem kelljen maszturbálnom szex után.
2016. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Tipikis csjos válaszok, a pasi le van ejtve.... Pedig azon kellene lenni hogy ő is tovább lehessen aktív. De majd megtalálja másban amit bennetek nem..
2016. nov. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A férjem, már az első szeretkezésünk óta előbb élvezett el, mint én. Egy idő után gondolt egyet, és orvoshoz fordult (mert nem hisz az alternatív módszerekben), aki -hogy, hogy nem- felírt neki orvosságot. Az valóban késleltette a magömlését, de voltak nem kívánt mellékhatásai. Emiatt abbahagyta szedését, és szintén orvosi javallatra kezdett érzéstelenítő krémet használni. Ez viszont bőr irritáló volt, úgyhogy ezt is be kellett szüntetni. Egy szexológus orvos tanácsára mással próbálkoztunk. A módszer lényege az, hogy a tervezett szeretkezés előtt még beiktatható egy ejakuláció. Hogy mennyivel előtte, az a refrakter periódustól függ, ami korfüggő, egyénfüggő. A késő húszas éveiben egy férfi RP-a 15-30 perc, a negyvenes éveiben 3-4 óra, az ötvenes éveiben 10-12 óra, a hatvanas éveiben 24 óra.

[link]

Nekünk elég jól bevált ez a módszer, persze lehet, hogy van ennél jobb.

2016. nov. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Van jobb de ahoz partner is kell
2016. nov. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én kapcsolatom a párommal, majdnem válással végződött annak idején emiatt a probláma miatt.

Igazából amióta összejöttünk, szeretkezéseink alkalmával nekem mindig is több időre lett volna szükségem a kielégülésig. Neki elég hamar következett be mindig a magömlése. Őt ez nagyon nyomasztotta és emiatt idővel egyre ritkábban szexeltünk, különböző ál ürügyekkel. Idővel a párom elkezdett egyre jobban elszigetelődni, és a ritkuló együttléteinket miatt elhidegültünk egymástól. Ez mindenre kihatott, már közös témáink is alig voltak, s ő a munkáját is elvesztette. Így jutottunk odáig, hogy a válásunkat fontolgattuk.

Akkor mesélt az egyik barátnőm egy neves szexológus-pszichológusnőről (ma már nem él sajnos), aki foglalkozott ilyen esetekkel.

Nehezen rávettem a páromat, hogy menjünk el hozzá. Külön tartott terápiát a nők illetve a férfiak számára.

Meggyőződésem, hogy neki köszönhetjük, hogy még ma is együtt vagyunk a férjemmel. Olyan dolgokat tanulhattam tőle, amikről addig sehol sem hallottam.

Elmagyarázta nekünk, hogy a korai magömléssel küszködő pácienseinek több mint 90 százaléka önbizalom hiánnyal küzd, és hogy egyszersmind ez is a valódi kiváltó ok. Ugyanakkor ez fordítva is hat: attól, hogy korai magömlése van egyre kevesebb lesz az önbizalma is egy férfinak. Mondta, hogy ez az állapot kihat a férfi egész működésére: zűrök a munkahelyen, a munka elvesztése, gondok a férji, apai stb. feledatok elvegzésében, válások.

Szerinte a feleségek az empátiájukból kifolyólag, csökkenteni akarják a nyomást a párjukon, és ezt úgy érik el -ha nem is tudatosan-, hogy egyre inkább elnyomják saját szexuális vágyukat is. És pont ez volt az, amitől óva intett a doktornő. Azt mondta, hogy azzal, hogy a férfit meg akarjuk kímélni a megszégyenüléstől vagy kimerüléstől, még inkább rontunk a helyzeten. Azért történik így -elmondása szerint-, mert ha nem használja a férfi a hímerejét, az elapad. Pont azért bocsátotta a természet a férfi rendelkezésére azt az energiát, hogy használja azt, elsősorban megtermékenyítésekre, majd a kimerülés után újratermelődjön. A kímélés viszont oda vezet, hogy már nem termelődik újra a férfi hímenergiája, és ez károsan befolyásolja a férfit minden területen.

A doktornő szerint ezek a kapcsolatok gyakran úgy végződnek, hogy a férfi talál egy másik nőt, akinek nagyobb elvárásai vannak szexuális téren, és ezért újra kezd nőni a férfi potenciálja, ami kedvezően kezdi befolyásolni egész életét. Ilyenkor minden egyenesbe szokot jönni az új nővel.

Az látszólag ellentmondásnak tűnhet, hogy félelemből a férfi -egyrészt- elszigetelődik a nőtől, hogy kerülje az újabb kellemetlen tapasztalatot, másrészt meg elkezd olyan nővel élni, aki nem fogadja el az ő "kihasználatlan" hímpotenciálját, és jóval nagyobb szexuális igénnyel áll elő.

A női terépián úgy fogalmazott, hogy azzal, ha lazítani akarunk a pasinkkal szembeni szexuális elvárásokon, csak kiheréljük őt.

Még mondta, hogy a páciensei eseteiből azt tanulta meg, hogy a férfiak általában azok mellett a nők mellett tartanak ki a leginkább, akikre a legtöbb hímerőt fordították. Még a női szépségnél is fontosabb a férfi számára, hogy használhassa a hím-potenciálját.

Mikor rákérdeztem, hogy akkor konkrétan mit is csináljunk, csináljak, ő azt felelte, hogy: alkalmazzuk a "kétharmados" szabályt. Elmagyarázta, hogy ez mit is jelent pontosan: Egy hétig éljünk házaséletet olyan sűrűn, amennyire csak képes a párom (ezt nevezte: maximális hímpotenciálnak), úgy, hogy megszámoljuk az együttléteink számát. Majd azután folyamatsan tartsuk hétről hétre annak a kétharmadát. Vagyis ha a maximális pl. 3 vagy 6 volt, akkor ezentúl minden héten 2X ill. 4X kell szeretkezni. Azt mondta, hogy csak így lehet szinten tartani a hímpotenciált, s így -idővel- a magömlés is egyre később fog bekövetkezni.

Így is történt, nagyon megjavult a szexuális életünk. Azóta 30 év telt el, három gyerekünk született közben, s bár közeledünk a 60-hoz, de hetente háromszor szeretkezünk, s nyoma sincs a korai magömlésnek.

2016. dec. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromnak is jócskán idő előtti magömlései voltak, emiatt gyakran "éhes" maradtam. Aztán kitaláltam, hogy fogjuk sűrűbbre a hancúrjainkat, de eleinte nem bizonyult nyerő ötletnek, mert párom idegenkedet ettőt, fáradtságára hivatkozva. Én viszont nem engedtem a 48-ból, úgyhogy az én programom maradt érvényben. Aztán 2-3 hónap után szépen megnyúlt a magömlésig tartó ideje. 39/N
2016. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Legyen annyi szex, hogy ne verje ki mellette magának. Sajnos az önkielégítés a korai magömlés legfőbb oka (merthogy önkielégítéskor pont az ellenkező a cél: minél gyorsabban eljutni az orgazmusig)
2016. dec. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A saját párkapcsolataim tapasztalatából mondhatom, hogy teljesen igaz, amit a 7-es írt. Volt a kampijaim között 3, akik alighogy belém mélyesztették, már el is sültek. Hát mit mondjak, épp ezeknek az önbizije volt leginkább a béka segge alatt. A harmadik pasi volt a jelenlegi párom... de mostanra már kikúrálva.:)

Amikor összeismerkedtünk (ő 37, én 42 voltam), legfeljebb 4-5 naponta reszeltünk, de ő mindig a legelején ment el, aztán általában valahogy kielégített engem is.

Sajnos mindenben pipogya volt. Bárki a fejére léphetett, mert meg se mert nyikkanni. Emiatt is szabadúszó volt. Egyik munkahelyén sem mert kiállni önmagáért, ezért előbb-utóbb mindenhonnan vagy kirúgták vagy elhúzott önszántából.

Visszatérve a témához, gondoltam egyet, ha ő nem lép, hát megteszem én. Egy barátnőmtől hallottam egy módszerről, s úgy döntöttem, bevetem. Ezért megmondtam neki, hogy annak ami eddig volt, vége, mert kell nekem amikor elmegyek, hogy érezzem magamban, s még elmondtam, hogy gyakrabban akarom. Ő erre kezdte nyomni a sódert, hogy nincs ilyesmire energiáka, mert ő spirituális lény bla-bla-bla

Nem engedtem. Legközelebb, miután ungabungáztunk, adtam neki egy-két óra pihenőt, majd fegyverbe szólítottam. Erre ő kezdte keresni a kibúvókat, hogy nála az elméje programoz be mindent, s ezért nem is merevedhet meg neki soron kívül, meg ilyesmi. Nem vettem készpénznek ezt sem, és kezdem masszírozni a farkát. Hát bizony 10 perc alatt mégiscsak fölülírtam az elméje programját. Olyan bevetésre kész bránert varázsoltam neki, hogy el se hitte. Azt nyomban kufircoltunk még egyet. Elmondta, hogy neki addig sosem volt még egy napon két magömlése.

Néhány hónapig mind megismételtük 4naponta ezt a produkciót. Egyre tovább kezdte bírni. Szemmel láthatóan nőttön nőtt az önbizalma is, amikor látta, hogy sokkal több a férfi ereje, mint azt valaha is hitte.

Néhány hónap után áttértünk a 2-3 napponkénti hancúrra, de már csak egy magömléssel.

Új munkahelyén is sokkal jobban bírta a gyűrődést, aztán néhány évre rá saját vállalkozásba kezdett, amit én korábban sosem mertem volna remélni, s elmondása szerint ő még kevésbé. Hihetetlen mennyire megfickósodott.

Hát azóta eltelt vagy 10 év, és még mindig tartjuk ezt az iramot, s csak ritkán élvez el előttem. Visszatekintve szokta mondani a párom, hogy amióta megváltozott, többet kamatyolt mint addigi egész életében.

Nem tudom, hogy mindenkinél beválik e a módszer, de akárhogy is, legyetek bátrak és határozottak csajok, vegyétek kezetekbe a dolgokat (átvitt, de szó szerinti értelemben is :) ). Lehet, hogy csak ti tudtok segíteni a pasitokon, hogy ne vegetálja végig az életét.

2017. jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!