Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ertelmes emeberektol kerek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ertelmes emeberektol kerek normalis valaszt! Miert van az hogy akikkel eddig voltam (ossz-vissz 2-vel) naluk sha nem nyogtem egyszer sem?

Figyelt kérdés

Tegnapelott fekudtem le egy fiuval es annal egesz vegig nyogtem.. Akkor ha fajt, akkor is ha nem

De az elozoeknel a fajasnal se nyogtem

Illetve a tegnapelotti srac mikor ujjazott akkor is nyogtem... Pedig nem szokasom vagy nem tudom miert nem nyogtem eddig


2016. nov. 28. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:

mert nagyon élvezted, élengedted magad, és óhatatlanul is nyög ilyenkor az ember.

nincs ebben semmi baj.

2016. nov. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Es az mitol volt h miutan vegeztunk (vastag volt neki elegge) kicsit szarul voltam, melegem volt meg minden, meg olywn volt mintha remegtem volna.. :/


Felreertes ne essek lany vagyok es 18 eves

Mielott vki megkerdezne

2016. nov. 28. 09:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen az, mikor a kislány rájön, hogy élvezni is lehet.. :) Teljesen normális minden, az a reszketős, jóleső fáradtság a legjobb! Összeborulni és csak dögleni együtt, míg újra visszajön a látás..

24l

2016. nov. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor ez normis dolog?

Mert soha nem volt ilyen remegos erzesem es nyogesem se

2016. nov. 28. 09:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Valószínűleg most elbírtál lazulni és át adtad magad az élvezetnek. 22 L
2016. nov. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előzőknek kicsi volt a broki.
2016. nov. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális de te nem Béla vagy?
2016. nov. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!