Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hány évesen volt hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány évesen volt hogy egy fiú vagy férfi először szexuálisan megkívánt titeket és milyen érzés volt ez látni? Hogyan történt?

Figyelt kérdés

2016. nov. 28. 20:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
természetesen hogy nagykorú történetek inkább, és a lelki okai izgatnak elsősorban az átélésnek.
2016. nov. 28. 21:02
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Bocsi fiú vagyok. Csak azért írok ide, hogy követni tudjam a kérdést. Mert kívántam már meg 12 éves lányt, és mindig is érdekelt, ez hogy jön le visszafelé.
2016. nov. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
15 eves voltam. Az akkori fium 25. O volt az elso pasi, aki latott meztelenul. Nem fekudtunk le, de egyszer kinyalt. Raadasul iskolai versmondo versenyre keszultem, unneplo ruhaban voltam. Nagyon fura volt, az ujjaim megmerevedtek, menni is alug birtam. Perszenem a fadalomtol, hanem a nem is tudom. Meglepodestol? Fene se tudja. De nem hittem el, hogy velem tortenik :)
2016. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Leírtam, erre eltűnteti ez a..!!! Grrr.. összefoglalom!

Én nagyon szentimentálisan éltem meg 16 évesen az 1. "dudor" érzést!

Kíváncsiság hogy mit ad még és mi lesz, öröm és büszkeség hogy én okoztam, boldogság, kis birtoklási vágy, kiszolgáltatottság, odaadás, izgalom, lelki megnyugvás, vonzalom, vágy volt bennem. Mégiscsak ő volt a férfi és tapasztaltabb is, vártam a folytatást, hogy hogyan viszonyul hozzám, van-e kultúrája ilyen téren.. vártam a csodát! :-D Aztán megkaptam!

2016. nov. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mit kaptál meg? Nem sült el jól? :))
2016. nov. 28. 22:08
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
#3: Szomorú ,hogy mindezt 15 évesen egy 25(!!) évestől...
2016. nov. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
18 évesen.. Kicsit furcsa volt zavarba ejtő.. Nyilván azért mert akkor még szűz voltam és nem tudtam mit reagálni arra hogy a csókomtól elkezdett keményedni az akkori udvarlóm pénisze... 22 L
2016. nov. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Szerettem. Szeretett. Nem hasznalt ki, nemetoszakoskodott. En szakitottam vele. Nem ertem mi szomoru ebben?!
2016. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
*nem eroszakoskodott
2016. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

hát csak furcsa ilyen korban tíz év korkülönbség.

Annyira más még ilyenkor az érdeklődési kör.

Lehet csak nyelvbotlás volt a részéről :)

2016. nov. 29. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!