Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol keressek olyan partnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek olyan partnert aki tud segíteni a szexuális tudásom javításában?

Figyelt kérdés

Nem sok partnerem volt és azok is nem túl megértőek voltak. Mindegyik azt hitte, hogy tökéletes lesz az első pár alkalom az ágyban.(Nincs problémám, csak nincs gyakorlatom..)


Én elvártam volna, hogy mondjon valamit, hogy ezt-azt csináljuk így és így.. Nekem az lett volna a célom, hogy neki jó legyen, de sajnos erre a szintre egyik barátnőmmel sem jutottam el. Lehet rossz partnereket választottam eddig. Nagyon lehangol. Már azon gondolkozom, hogy elmegyek egy fizetős idősebb nőhöz aki talán megértőbb lenne velem.



2016. dec. 1. 04:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Elso korben a laxikqlis tudasod gyarapitsd ...

Majd utana a gyakorlat...

2016. dec. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pont fordítva sült el. Én többet vártam, mindent nagyon jól csináltam, a lány pedig azt sem tudta hogy eszik e vagy isszák, csak feküdt és hagyta magát...
2016. dec. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a mai fiatalok nagyon kevés szexuális kultúrával rendelkeznek.Ha van rá igény én is szoktam segíteni ezt javítani,az sem gond ha a lány szűz,és szokott lenni erre igény.

25f

2016. dec. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

mindig másokban keresed a hibát, igaz?

Szerinted az átlag pasit a lányok tanítják, vagy maga teszi oda magát és gyakorol és kísérletezik?

Amúgy elég satnya kísérlet így felszedni valakit, nem is tudom mit reménykedsz.

Ha csak dugni kell valaki aki elmondja az őszinte véleményét és tapasztalata is van, akkor tudod kikhez kell fordulni...

2016. dec. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Olyan egyszerű!! Idő , türelem játék az egész.

Sok erogen zóna helyezkedik el egy nőn, amit meg tudhatsz a neten, ki mit és no válogatja.

1- /Figyeld az arcát, reakcióit azok segítenek neked hogy mit élvez a partnered.

2-/Szó röviden ....indulj felfedező útra:) a testen.

3-/egy férfi bármikor , bárhogyan elmegy a nőre oda kell figyelni hogy mikor jó neki, mert ki tud esni az egyutletbol, és unalmas lesz és a véget várja majd. Az nem jó :( De szólhat is neked pl..ez jó , így csináld, maradj ott kérlek stb... no válogatja.

4-/ első a pertered és utána jössz csak te, figyelj oda rá és minden rendben lesz.

Remelem segítettem.

2016. dec. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Talán nem a gyakorlati részre kellene rágörcsölni. Ha találsz olyan partnert, akivel szeretitek egymást, ezek a dolgok maguktól megoldódnak. Mert ha szereted, ha fontos neked, odafigyelsz rá, és óhatatlanul is megtanulod, mi az, ami jó neki.
2016. dec. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Tényleg csak tanulni szeretnék.. Lehet fizetős dolog lesz a vége mert nem szeretném, hogy ezen múljon a kapcsolat..

2016. dec. 4. 05:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Remek ötlet! Mit tanulsz majd egy fizetőstől? Hogy a csajok a pénztárca nyitogatására izgulnak?
2016. dec. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy vannak olyanok is. De valahol érthető is. Ha én jó csaj lennék akkor miért lennék egy csóróval amikor lehetek egy anyagilag jó helyzetben lévővel? Hülye lennék, ha csórót keresnék. Gazdagok között is van normális, sőt.
2016. dec. 5. 15:29
 10/13 anonim ***** válasza:

Igazad van. Gyorsan kérdezd meg anyukádat, hogy ő vajon miért pont a szerencsétlen apádat választotta.

De ne is kérdezd, hátha nem kapsz vacsorát. Inkább megmondom én; azért, mert szerelem is létezik a földön. Ezt a nemes érzést pedig pontosan azért találta ki Evolúció bácsi, hogy férfi és nő megtalálja azt a partnert, aki a társa tud lenni az utódok sikeres felnevelésében.

2016. dec. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!