Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok fiúk, ha egyéjszakáztok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fiúk, ha egyéjszakáztok és mondjuk sz0pásra kerül sor, akkor azt gumiban vagy anélkül csináljátok?

Figyelt kérdés
Ha egy vad idegen emberrel akadtok össze?

2016. dec. 1. 12:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Gumiban nem szopok, egyszerűen utálom az ízét, meg a számba venni.
2016. dec. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Gumi nélkül szopatok
2016. dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Gumi nélkül, aztán reménykedem. :D
2016. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Minden tisztelettel, gumiban max útszéli kur vákat szopatnék.


Egyrészt a legtöbb nőnek szar érzés, másrészt sokakban még ilyen öklendeztető-hányingerkeltő érzést is kivált a gumi a szájukban.


A másik meg, hogy ha már én széjjel nyalom a lucskos puncikát a nyelvemre/fejemre húzott zacskó ( = óvszer) nélkül, akkor valószínűleg már nem oszt, nem szoroz ha ő is óvszer nélkül csinálja.


Lehet itt lesz hangoskodás majd egy kisebbség részéről, de a valóságban az emberek 90%-a még alkalmi kapcsolatokban is óvszer nélkül szopat/szop.

2016. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%

Heteroszexuális férfi szerintem nem szop...

mert ez úgy hangzott mintha így kérdeznéd :D

Amúgy gumi nélkül szopatok :D

18

2016. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Ki az aki óvszert húz szopásra? 22 L
2016. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Elöször is nem pontoztam le senkit még mielőtt...


Hahaha jól van, de úgy tettem fel, h lányok fiúk a nemibetegségnek meg holtmindegy, h meleg-e vagy:DD (ha netalántán a hetszexbe tévedne vki)

Csak kíváncsi vagyok, h ki hogy csinálja, annyi ilyen rémtörténetet hallani, h az aids egyre többször üti fel a fejét, de nem kell a legrpsszabbra gondolni akár csak egy gombának sem örül az ember, értitek még nem voltam sosem egyéjszakás "buliban" ezért kérdeztem :D

2016. dec. 1. 13:57
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

7: Ok, semmi gond.


Az a legrosszabb mikor valaki úgy osztja az észt a védekezés fontosságáról, hogy még sosem került rossz helyzetbe és egész életében védekezett is. Ő honnan tudja, hogy ha nem védekezik akkor lehet ugyanúgy nem lett volna semmi baja?


"Terjed az AIDS" - Ja, Magyarországon van kb 5000 ezer regisztrált AIDS-es és valószínűleg még ugyanennyi nem regisztrált. AKIKNEK A NAGY RÉSZE HOMOKOS VAGY DROGOS. (Most bántás nélkül, ez az igazság.) Heteró fiatalként nagyobb esélyed van hogy jövőre meghalj autóbalesetben, minthogy elkapj valamilyen halálos nemi betegséget.


Tényleg csak azt mondom hogy kezeljünk mindent a helyén és a valódi veszélyének komolyságával. Mert ennyire erővel soha nem menj el otthonról, mert a végén elüt egy busz.

Orálnál nem kell óvszert használni. Milliónyi fiatal ember meg tud ebben erősíteni, akiknek soha nem lett baja.

2016. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

- senki sem szopik gumiban, max aki irtózik

- az egyéjszakásnál nagy ritka a szopás

- ha mégis van, az azért van, mert nagyon tetszik az illető vagy nagyon kívánatos a farka vagy csak nagy örömöt akar okozni, ergo akkor minek használjon óvszert?


Nem kell privát, nem lány vagyok

2016. dec. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Nélküle csinálom, sosem próbáltam vele. Eléggé fura lenne :D
2016. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!