Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek olyan pasival, aki csak orálisan tudna kielégíteni titeket?

Figyelt kérdés

Elég nektek egy jó nyalás, vagy vágytok a behatolásos szexre is?


Eddigi tapasztalataim alapján nemigen tudnék orgazmushoz juttatni egy nőt a kukimmal, mert nem elég hosszú és vastagságra is hagy némi kívánnivalót maga után. (Konkrétan szóvá tették ezt, nem én spekuláltam ki.)


Átlagban olyan 13-14 cm hosszú és 4-4,5 cm vastag, bár amikor nagyon fel vagyok izgulva (mikor huzamosabb ideig nincs lehetőségem könnyíteni magamon), akkor mértem 15 cm-t is.


Az örömszerzés nagyon is izgat, a nyalás is, hogy lássak elélvezni egy nőt, de be tudnátok érni csak az orális szexel?


Őszinte, komoly válaszokat kérnék!


(Akit esetleg érdekel, annak küldhetek fotót, de nem ez az elsődleges célom, bár ugye szokták kérni a kommentelők egyéb kérdéseknél is.)



2016. dec. 1. 20:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Téged becsaptak, ahogyan a csajok nagy részét is! Az orgazmushoz a "fürge ujjak" legfrisseb kiadása, és egy szorgos nyelv kell! De kérdezd meg a szakembereket, (csajok) mert én férfi vagyok!
2016. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Ne az eddigi rossz tapasztalatodból könyveld el, hogy nem tudod kielégíteni a nőket!

Szerintem egy kapcsolatban a szex mindkét része fontos, aki igazán szeret az nem fog a méreteden filozofálni.

Én meg lennék vele elégedve, ha tudod használni.



(Privit nem kérek!)

2016. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Addig ne mondj semmit, amíg meg sem próbálod.

A nők többsége amúgy is hamarabb elélvez a csikló által, sőt sokan vannak, akik nem is képesek vaginális úton elélvezni.

A párom is csak úgy tud elélvezni a normál szextől, ha előtte már elment csiklóval. Bár én még jobb helyzetben vagyok nála, mert az előző pasijainak egyáltalán nem sikerült őt eljuttatni hagyományos úton a csúcsra.

2016. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Nem szeretem a nyalást. Nekem szex kell.Dobnálak.
2016. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%
hát nem tudom.. én alapból nem szeretem az orált.. de ha szeretem az adott fiút akkor igen.
2016. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem rajongok a nyalásért, vagy eddig nem csinálták jól...de egy 4 cm vastag és 13 centis hosszú pénisszel már nem egyszer elégítettek ki, szóval nem a méreteiddel lesznek problémák. Mellesleg ott van az ujjacskád is, amit nyugodtan használhatsz.
2016. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
A mérettel semmi bajod. Inkább nem tudod használni, hamar véged ban.
2016. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hány nővel volt szexuális kapcsolatod?
2016. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én is csak csiklói úton tudok elélvezni, ezért egyáltalán nem zavarna.
2016. dec. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Eddig 3 nő volt, ebből kettővel jutottunk el a szexualitásig.
2016. dec. 1. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!