Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha valakitől kaptok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha valakitől kaptok farok képet, komolyan undorítónak tartjátok?

Figyelt kérdés
Ti undorodtok a pénisztől?
2016. dec. 2. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Attól undorodunk, hogy nemhogy elmennétek csajozni inkább arra recsiztek, hogy rálesünk a nagyon jó szögből lefotózott farkatokra.
2016. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Mivel egy idegené.. Igen.
2016. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem, ha én látok egy szép puncit, nem kap el a hányinger. Ti valahogy fordítva lehettek bekötve.
2016. dec. 2. 20:44
 4/17 anonim válasza:
86%
Hát én pasi létemre biztos nem akarnék azzal ismerkedni, aki a puncijáról küld képet. Ez akkor tartozik rám, ha már ott tartunk, de akkor úgyis látom élőben. Meg így semmi izgatlom sincs benne. Az is felmerülne bennem, hogy kamu és csak szivatni akar. Prűd lennék?
2016. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak és a nők egyszerűen másképp működnek. Ennyi. A nők általában csak a teljes képet tartják vonzónak. Nekem a férfi kell (ha csak szexre is), nem a farka önmagában.
2016. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
88%
#5: Azért ez nem teljesen igaz. Nekem is a teljes nő kell a feje búbjától a lábujja hegyéig, nem csak a puncija.
2016. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem undorodok tőle.
2016. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%

ahogy én észre vettem nem mindig van ez így.

jó pár kérdés és farkas kép után itt az oldalon ez egyértelműen elmondható,mert akinek olyan a farka,hogy átlagtól hosszabb,közepesen vastag,enyhén felfelé ível és le van szolizva a pali,arra simán írnak 30-50 választ,hogy szép,jó néz ki stb.

az ilyen hullaszínű csontvázak akik átlag farkas képeket küldenek,azokat meg leoltják.

2016. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is férfi vagyok.

Én ha kérik, akkor sem küldöm el.

Pont azért nem értem a többséget.

A legintimebb testrészemet adjam egy csettintésre, vagy kéretlenül más szemébe?

Én magam is csak ritkán látom, konkrétan csak fürdéskor és ha rárántok.

Szóval a legintimebb testrészemet csak úgy mutogatni?

Nekem ebben nincs értelem.

2016. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen tudjuk hogy ha egy férfi lát egy képet egy meztelen nőről az lázba hozza, vagy minimum tetszik neki és bámulja a fotót, de minket nem fog lázba hozni egy ismeretlen pénisz látványa :D

Amúgy nyilván nem undorodok tőle, de csak akkor örülök egy álló pénisz látványának, hogyha vágyok a férfire is akihez tartozik.

2016. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!