Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik rá valami megoldás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik rá valami megoldás, hogy vissza tudjam fogni magam? 19/L

Figyelt kérdés
Jó, ez most tudom hogy hangzik, de elég hangos vsgyok szex közben. Bár mindig úgy oldjuk meg, hogy ne legyenek mások körülöttünk, mégis ha esetleg úgy jön ki, hogy nem tudjuk elkerülni, hogy csak mi legyünk együtt, akkor azért nem lenne rossz, ha egy kicsit halkabb lennék :D Nem tudom, van-e erre valami különösebb megoldás. Tudom, hogy az elsődleges az, hogy magamtól tartsam vissza, de nem mindig megy. Ha meg mégis, akkor nem tart túl sokáig.
2016. dec. 3. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
dejól kijönnél asszonnyal :D éncsak hagyom h élvezze :)
2016. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A pasik túlnyomó többsége (én is) a hangos nőket kedveli. Szerintem nem kellene visszafogni magad.
2016. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Én be szoktam fogni a barátnőm száját :P

Vagy ő szokta párnába szorítani, vagy a karjába harapni :)

2016. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bugyi a szádba + széles ragasztó.


18/L

2016. dec. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
2 napos zokni a szádba :D
2016. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék ha a partnerem hangos lenne, de sose volt még ilyenem sajnos. Inkább örülj hogy te ilyen vagy.

17F

2016. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!