Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknál, konkrétan 16-20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál, konkrétan 16-20 között is előfordul az hogy lényegében bárkivel kívánná a szexet aki kicsit is bejön neki, nem kell érzelmi síknak lennie a dolognak? Ha van mitől van?

Figyelt kérdés

Hogy lehet egy lány huzamosabb ideig pár nélkül?


És ilyenkor mit tesztek/ tesz egy ilyen lány?

Irány az első szórakozóhely a környéken és lesz ami lesz?

Srácoknál még értem az ilyen helyzetet hisz ebben vagyok,lányoknál pont abban a korban amikor minden bokorban találna udvarlót,ez kicsit érthetetlen.


És az ilyen találkákról ha van sztoritok írjátok le.



2016. dec. 3. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
nekik csak a penz es a kulso szamit de ha sok penzed van nem nezik a kulsot
2016. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen.

18/L

2016. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

akar lepontoztak akar nem csak az szamit hogy gazdag vagy hires legyel v focista vagy szines

ha egy atlagos rendes srac vagy az egyenlo a magannyal

es akar esik akar fuj en akkor is igy gondolom

2016. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez valóban így is van utolsó,csak hát abba gondolj bele hogy ha tényleg ettől van oda egy lány,akkor még jól is jártál hogy nem téged szemelt ki baleknak,akit lehúzhat ,cserébe néha megdughatod.

Persze ez értékrend függő, ha a világon egy ilyen lány elégítene ki a legjobban,akkor se állnék le vele,mert egyszerűen irritálnak a keselyűk.

2016. dec. 3. 20:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nem vagyok gazdag, híres, sem focista, átlagos 24 éves vagyok, kétkezi munkát dolgozom, mégsem voltam sosem magányos.
2016. dec. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
en viszont annal inkabb de mar beletorodtem mert aki atlagos es nem gazdag annak ez jar sajnos ilyen a vilag .. eleg az egyetemen is megnezni a lanyokat
2016. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon nem igaz, 21 éves múltam, 1,5 éve nem voltam pasival, és már nagyon hiányzik, legalább egy csók vagy orál, VISZONT nem feküdtem le senkivel az exem után, nem akartam random emberekkel vagy olyan pasikkal ismerkedni akik egyáltalán nem jönnek be...:)
2016. dec. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon kevés a pasi aki bejön külsőre
2018. dec. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

8


Igen, ezért Chadeztek. Mert csak nagyon kevés pasi üti meg a mércét.

2022. okt. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!