Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért élvezek el szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezek el szex közben túl hamar?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok még, nem túl aktív a szexuális életem sem. Önkielégítésnél 40 percig is el tudom nyújtani, de mondjuk, ha a barátnőm csinálja akkor 5-6 perc. Szexnél (vastag gumival) még talán annyi sem. Hogyan tudnám fejleszteni magam? Néha kicsit szorongok is miatta.
2016. dec. 3. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell erre ráfeszülni.. többször is el lehet élvezni szex közben.. ha elmegyek 5 perc alatt, akkor kihúzom s folytatom nyelvvel, ujjakkal, azt 5 perc múlva mehet vissza..


Lányok erősítsetek meg hogy jól van ez így!

2016. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy olyankor már kedvem sincs, de természetesen csinálom tovább, de nem biztos, hogy megint merevedésem lesz 5 perc alatt.
2016. dec. 3. 22:26
 3/7 anonim ***** válasza:

1-es,megerősítem:D


2,Akkor először kényeztesd szájjal,kézzel a barátnőd,és akkor dugd be,amikor már közel van az élvezéshez.

2016. dec. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként, ha aktívabb lesz a szexuális életem, akkor ez az időtartam (az orgazmusé) nőni fog?
2016. dec. 4. 08:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem az elején mindenki gyorstüzeléssel kezdi!

Ne parázz, légy laza! És ha lehet a barátnőddel beszéld meg hogy hogy szeretné. Már maga az a dolog is egy biztosabb érzést fog adni hogy beszéltél róla vele!

Sok sikert!

2016. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam, ha barátnőm csinálja kézzel-orálisan, akár 1-1,5 óra is kell néha...

Viszont, ha szexre kerül a sor, akkor hamarabb érzem, hogy itt a vég. Ilyenkor kiveszem, kicsit nyelvvel majd ha elmúlt az inger, akkor vissza és mehet újból. Ez így nagyon hatásos, mert igazából ezt Te érzed egyedül és ezt tudnod kell.

Emellett még az is segíthet, hogy ha csak a makkod ingerled önkielégítésnél, még ha egy idő után kellemetlenné válik is, akkor is folytasd. Nekem ez is sokat segített.

De abban is igazad van, hogy ha nő az aktusok száma az is segít majd.

2016. dec. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Húgyozáskor is tudod gyakorolni, amikor a folyam közben megállsz és tartod vagy 10 másodpercig mielőtt folytatnád. Hasonló izommunkával tudod visszatartani a kókuszlekvárt is, persze csak egy bizonyos pont elérése előtt. Rá kell érezni, hogy hol az a pont, ami után visszafordíthatatlanná válik és még előtte cselekedni.

Ha közel jársz, lazítsd el minden izmodat és tereld el a gondolataidat. Pl. fejben idézd fel buszmegállók sorrendjét vagy kezdj el számolni.

Az se árt ha vérnyomásod nem túl nagy ilyenkor! Alkohollal lehet csökkenteni legvégső esetben.

Egyébként van külön erre a célra fekete dobozos Durex, amiben helyi érzéstelenítő hatású benzokain van, amitől kevésbé lesz érzékeny a makkod. Ugyanannyiba kerül mint egy normál koton.

2016. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!