Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én is jatszak vele szeretkezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én is jatszak vele szeretkezés előtt vagy ne?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szűz csak magával a férfival lesz most az első közös ejszakank.

Egyszer volt eddig petting ő nyalt, ujjazott, én elkezdtem verni de ennyi :)

A kérdésem az lenne, hogy igazából ő durván szereti és én is eléggé olyan csaj vagyok de tőle zavarba jövök ...

szóval csókolózás után ha már áll neki rossz ötlet lenne ha elkezdenem sz*pni?

utána ő jön és utána szex. TUDOM hülyén hangzik de félek tőle :S

volt páromnak rendszeresen csináltam de ő durvabban szereti...

19L



2016. dec. 5. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Mindent tervezz meg előre alaposan! Nincs annál izgibb...
2016. dec. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mért ne! Ne légy zavarban. Szerintem annak is örülne ha 69-be csinálnátok, így mind a ketten kaptok is és adtok is.
2016. dec. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd ahogy jön! :)
2016. dec. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért kéne rögtön az első szexnél szopni? Hagyd azt későbbre. Ha az elején elpufogtatsz minden lőszert, mivel fogod megtartani a pasit?
2016. dec. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!