Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Hogy a legjobb az orál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Hogy a legjobb az orál?

Figyelt kérdés

Mondjuk pl ez így?

Pozíció: pasi áll, nő térdel és hátra van kötve a keze

Mód: nyilván így csak szájjal, váltakozó tempóban, lehetőleg a legmélyebbre vinni, néha végignyalni és a heréknél szopogatni

Vége: mell, száj vagy arc, ahova szeretné


Ez így milyen? Nektek milyen a tökéletes szopás?


2016. dec. 6. 17:12
1 2
 1/13 Zsolt987 válasza:
68%
Az minden formában jó :D de én a legjobban azt szeretem amikor a makkomat kényeztetik és a heréimet.. de viszont arcon nem szeretem befejezni mert akkor undorodok a csóktól.
2016. dec. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ja és mondjuk közben a mellek közé tenni?
2016. dec. 6. 17:18
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
A pasiknak mindegy csak nyeld le...
2016. dec. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
mélytorokkal,lenyeléssel a végén.F
2016. dec. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a 69 izgatóbb !
2016. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Nekem az életem legjobb orálja akkor volt, amikor a lány masszírozta a prosztatámat is.


23/F

2016. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Az is jó, ha térdel a nő én meg állok, vagy ha ülök az ágy szélén ő térdel és pipázik. Nem baj, ha használja a kezeit is, de imádom, amikor csak szájjal dolgozik. Nyalja-falja a makkomat, pörgesse a nyelvét rajta, hosszában is nyalja végig a tövétől a makk hegyéig, közben lehet markolászni a heréimet is, bekapni, szopogatni azokat is. Természetesen mehet a fenekem ujjazása is cumizás/verés közben. A lényeg, hogy bő nyállal, szűk szájjal, fogazásmentesen és szenvedélyesen csinálja. :)
2016. dec. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi úgy szeretjük legjobban, hogy a lány háton fekszik az ágyon, feje kicsit lelóg róla és hátrabicsaklik. A pasi a feje mügül közelíti meg. A hátrabicsakló fej miatt mélyen becsúszik. Közben a pasi a lány melleivel tud játszani.

Ha a lány bevállalós, lehet X-alakban az ágyhoz kikötve sőt bekötött szemmel.

Mivel a lány alfele teljesen szabadom marad ebben a pózban, alkalmas két (három) férfi - 1 lány felállásban is. A végén csoportos arcra élvezéssel zárul a móka.

2016. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó csak nagyon sok.nyállal csináld
2016. dec. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem akkor a legtutibb ha latom hogy kivanja a farkam. Kisse makk ala veszi a szajaba kozben veri neha addig a hereket nyalogatja ;)
2016. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!