Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti benne lennétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti benne lennétek egy fiúval ilyenbe? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés
Szóval hát egy szex-chat szerű dologban, maszturbáltok egymásnak meg ilyenek,csak értelmes válaszokat.köszi, kort is írjatok.

2016. dec. 8. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Én benne lennék! Sőt még tetszene is, hogy nézhetem ahogy maszturbálnak illetve nézik ahogy maszturbálok!

62N

2016. dec. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudom lányoknak szól a kérdés de ehhez muszáj hozzászólnom...

Nekem volt időszakom amikor ilyeneken kattogtam, amikor túltengtek bennem a hormonok stb és másra sem tudtam gondolni csak a rejszolásra meg a szexre de ha tanácsot kéne adjak csak annyit tudok mondani, hogy rajtad áll, hogy belemész ilyenbe vagy sem és szerintem nem fog téged senki befolyásolni. Pont ezért csak annyit mondok, hogy először is válogasd meg, hogy kivel-mivel stb. mert nagyon sok az olyan aki elcsábít azt kb megerőszakol a legelső sarkon és még az a jobbik eset...

továbbá arra ügyelj, hogy le ne bukj anyud előtt vagy ilyesmi xDD

20F

2016. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Inkább szex mint szexchat. 22 L
2016. dec. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. 19.
2016. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, fiam?

A bohóc polírozása helyett, csinálhatnál valami hasznosat is. Mondjuk menj kapálni.

2016. dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!