Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakás kalandnál mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás kalandnál mennyire szükséges az előjáték?

Figyelt kérdés
2016. dec. 10. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Pont annyira, mint nem egy éjszakásnál. Az eléjátéktól jüvünk be eigazán mindketten. Nőknek kell az előjáték, mert lassabban gerjednek be. A férfiaknnak egy erotikus gondolattól feláll. A nőknek kell az előjáték, hogy jól benedvesedjenek.
2016. dec. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én szeretem akkoris
2016. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Mindig kell! A legjobb a szexben! Érezni, ahogy a nő tőlem, vagyis általam jön izgalomba :)
2016. dec. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
szerintem nincs különbség hogy 1 éjszakás vagy állandó,a szex az így is úgy is szex,szal fontos az előjáték.
2016. dec. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Fontos az előjàték egyéjszakàsnàl is. 22/l
2016. dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Hát mondjuk én két puszitól nem nedvesedek be szárazon meg fáj.. Síkosítót nem használhatok mert allergiás vagyok rá még az orvosi vazelinre is.. Szóval szerintem kell az előjáték.
2016. dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Én annak a csinos csajnak is szívesen kinyalom a pináját, akit csak alkalmira viszek haza.


Ha már bejön nekem annyira hogy hazavigyem és lefeküdjek vele, akkor ez is belefér nekem bőven.

2016. dec. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
A kérdést sem értem, mi a bajod az előjátékkal?
2016. dec. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Akkor is szükséges! A jó szexhez mindenképpen kell!
2016. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én lànyként nem szeretem az előjátékot, ha egyéjszakásról van szó. Tegnap történt velem, hogy én nem szerettem volna előjátékot, de a pasi igen és így belementem.
2016. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!