Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki szerint a kutyapóz mélyebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szerint a kutyapóz mélyebb behatolást tesz lehetővé az szexelt már valaha életében?

Figyelt kérdés

A fenék görbületétől még a legvékonyabb, modell alkatú lányoknál is 3-4 centit veszít az ember és ez pont elég ahhoz, hogy még egy 15,5 centis (ami egyébként kicsivel átlag feletti) is időnként kicuppanjon és újra be kelljen rakni.


Ilyen sem misszionáriusban, sem lovaglóban nem fordul elő, utóbbiban csak ha túl hevesen mozgatja magát fel-le a nő.



2016. dec. 10. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
hát akkor túl nagy a csaj segge :D le kell hajolni
2016. dec. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mélyebb,teljesen máshogy van bent a pasi farka. Más érzés,máshogy izgat.
2016. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sokszor szexeltem, tapasztalt vagyok!


Biológiailag kimutatható, hogy kutya pózban 2 cm-rel mélyebbre hatol a pénisz. Ezt csak a nők érzik.

2016. dec. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Arany drága bogaram! Evolúció bácsi nem téved! Mielőtt felegyenesedtünk, mi is ugyanúgy dugtunk, mint az emlősök; kutya pózban. Azért így, mert a pénisz így hatol legmélyebbre, így sikeres legnagyobb számban a megtermékenyítés.
2016. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen szexeltem és csak ebben a pózban böki a méhszájamat ami baromira fáj szóval tuti hogy mélyebb a behatolás.. Jah és nem cuppan ki a pénisz és nem kell újra be rakni. És nem nagy és nem vastag falloszról van szó... 22 L
2016. dec. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%
Hát nekem is abban a pózban fájt nagyobb méretnél, szóval számomra is furcsa a kérdés. És kb sosem csusszant ki, míg lovaglónál nálam sajna gyakran, mert nehezen érzem a ritmust.
2016. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy fiam?! Miért ne szexelt volna az illető??!! Ilyen ostoba kérdést!!!
2016. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor nekem miért csusszan ki és miért érzem rövidebbnek?
2016. dec. 10. 21:21
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamit nagyon rosszul csináltok... Lehajol a csaj? Mert én pl olyankor szinte teljesen lenyomom a mellkasok, még a fenekem meg fönt marad... És így jóval mélyebb mint sok másik pózban
2016. dec. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Deflohelp ***** válasza:
100%

Pucsításnak hívják a testhelyzetet, amivel a nő elősegíti a behatolást (tény, hogy nem egy királynői póz).

A péniszt közvetlenül a popsilyuk alatt kell bevezetni, nem lejjebb, mert az még fájdalmat is okozhat.

2016. dec. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!