Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan tizeneves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan tizeneves lanyok akik a 30+os pasikkal keresik a kapcsolatot? Ha igen miert vonzobb nekik egy 30as a sajat korosztalyuknal?

Figyelt kérdés
2016. dec. 11. 02:21
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Mert apakomplexusos azé
2016. dec. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Azért mert azt hiszik hogy egy 30-as fickó majd jobban fog bánni velük, tapasztaltabb meg hogy milyen "menő".. én nem ilyen lány vagyok szerencsére.

17/L

2016. dec. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A 30 éves kor túlzás, de 7-8 év belefér. A szüleim között is 8 év a korkülönbség és jól megvannak. Apa 29, anya 21 volt amikor házasodtak.

19/l

2016. dec. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindjárt özönlenek a semmitmondó sablonválaszok, hogy "tapasztaltabb meg érettebb". Más ütőkártyájuk nincsen. De a tapasztalat az mióta vonzó? Nekem nem kell magamnál érettebb sem. Nem akarom a gyerekeit presztrálni,és ciki lenne bemutatni otthon,mivel egyidős a szüleimmel.Meg egyszerűen vonzóbb egy fiatal,feszes test.

19/L

2016. dec. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És ha még tapasztaltabb is lenne. De lehet, hogy csak béna szerencsétlen.
2016. dec. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én már ugyan messzebb vagyok a tinitől, de akkoriban nekem is a harmincasok tetszettek. Férfiasabbak (testileg), érettebb gondolkodásúak, jobban tudják mit akarnak, stb.

Persze kivételek mindig is voltak és lesznek, ide is, oda is.


De ezen ne akadjatok ki, nagyon sok lány nem így gondolkodik, illetve olyan is van aki idősebbként a fiatalakotat szereti.

2016. dec. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok, erre a hozzászólásra kaptam ezt a privát üzenetet:

"Sziaa!! Küldesz képet puncidról? :) Nincs kedved sexchat? Esetleg snapchat vagy valami hasonló ;) Puszi"

2016. dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Bár nem keresem velük a kapcsolatot, de az tény, hogy szexuálisan nagyon vonzódom hozzájuk. Miért vonzóbbak, mint a saját korosztályom? Hát, láttad már a mai 17-18 éveseket? Engem beindít, ha egy férfinek szőrös a mellkasa, ha borostás az arca, ha jó illata van, ha határozott, és az is, ha tapasztalt, ha tudja mit csinál az ágyban. Igazán jól megmagyarázni én sem tudom, csak azt, hogy belőlem tizenéves srác még nem váltotta azt, hogy összeránduljon a gyomrom, remegjenek a lábaim, és szinte lüktessen a puncim, ezt még csak harmincas férfinek sikerült. :) (Egyébként biztos csak én mozgok jó körökben, de itt olyan feszes testű harmincas pasik fordulnak meg, hogy azt se tudom hova nézzek.)
2016. dec. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem váltotta azt ki*, lemaradt a vége, bocsánat, előző voltam
2016. dec. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!