Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy szexuális témájú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szexuális témájú elméletem, szerintetek mennyire lehet igaz?

Figyelt kérdés

Adott "A" és "B" punci.


"A" punci fizikai-biológiai értelemben nagyon tudja ingerelni a hímtagot (vizuálisan kevésbé), pedig tágabb. Sőt, uralhatatlan a magömlés (sok éve!). Így nehezen is élvezhető a szex, mint együtt művelt dolog - így kontroll nélkül.


"B" punci kevésbé ingerli fizikai szempontból a hímtagot, pedig szűkebb (vizuálisan előnyben), de mivel nincs kontroll probléma, csak természetesség, így sokkal, klasszisokkal, hatalmasan jobb a szex.


Hipotézis:

"A" punci az idő előrehaladtával (10-20-30 év múlva), mikor már nehezebben mozdul a hímtag, tovább képes lesz felizgatni azt, és izgalomban tartani, sőt, lehet, hogy épp akkora már kialakul a kontroll (testi hanyatlás pl?).


"B" punci által nyújtott fizikai-biológiai értelemben vett inger ez idő elteltével lehet, hogy hamarabb kevésnek bizonyul az immár öregebb hímtag számára, mint az "A" punci.


Szerintetek ez mennyire lehet, hogy így van? Egyéb észrevétel?

(Remélem, sikerült érthetően megfogalmaznom a gondolatomat.)



2016. dec. 11. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miiiivan ? 😂😂
2016. dec. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát Te aztán tudsz filozófálni.
2016. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy hülyeség, ahogy kitaláltad.
2016. dec. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szeruntem a szex nem egy punci, és egy hímtag között zajlik, hanem két emberi lény között, akik képesek, jó esetben egymásra hangolódni.
2016. dec. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egész érdekes hipotézis, bár a világ nem ennyire fekete-fehér.

Mindenesetre lehet benne valami.

2016. dec. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ő....izé....khm...én nem nagyon értem. Akartam, esküszöm, de nem megy.


Tanár Úr!

Én készültem!

2016. dec. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én elméletem a következő: a szex legalább annyira történik fejben és lélekben, mint a testek között. Ledegradálni egy nőt, egy személyt, és minden hozzá való viszonyulásodat egyszerűen "punci"-vá, kifejezetten sértő és primitív. És nem is az a lényeg most, hogy a nő nem csak egy lyuk, hanem az, hogy a szexben zajló események nem kizárólag a punci fizikai jellemzőin múlnak, rengeteg más tényező befolyásolja őket, amik leginkább a két emberből és a köztük lévő dolgokból adódnak.
2016. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mind=Blown

Neked sincs barátnőd

2016. dec. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Meddig gondolkoztál ezen a baromságon?

Kezdjük ott, hogy nincs A meg B punci, hanem ahány nő, annyiféle punci van. Szintúgy a pénisz is, minden férfié különböző. A punci rugalmassága különböző hormonális folyamatoktól, edzettségtől, és még vagy 100 tényezőtől függ az életkortól függetlenül.

2016. dec. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

:))) Valahogy számítottam erre a forradalmi reakcióra. Természetes, hogy 100 más dologtól függ, mint ahogy egy jó kaja is, de attól még téma lehet, hogy a borsnak milyen hatása van a kaja egészére.

Ez egy valóságból merített, konkrét dologból ihletődött, de elméleti síkra elvonatkoztatott kérdés próbált lenni, ezért a válaszokat is inkább elméleti, elvonatkoztatott síkon reméltem. :)

2016. dec. 11. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!