Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám felkelteni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám felkelteni az érdeklődését az tanáromnak?

Figyelt kérdés

Nos, a dolog annyi lenne, hogy nagyon bejön az angoltanárnőm, és szinte minden órán rajta fantáziálok, és ez már az őrületbe kerget...

Nem házas, ha jól tudom, viszont van egy gyereke, és kb 30-35+os. Párszor már bókoltam neki, amit nem vett rossz néven. Engem nagyon felizgat, és azt érzem, hogy meg akarom őt kapni, akár nem csak játszadozásra.

20/f



2016. dec. 13. 17:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem ide írni, hogy jár fesztiválokra, meg koncertekre, meg egyébb más jópofa helyre, szóval ezért is jön be nekem, mert menő csajszi
2016. dec. 13. 17:48
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Szánalmas vagy...
2016. dec. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
komoly választ vagy semmilyent kösz...
2016. dec. 13. 17:54
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
A farkad helyett egy köteg pénzt villants meg neki! Vagy mindkettőt egyszerre!
2016. dec. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az érdeklődésed hidd el, már feltűnt neki. Jól esik a hiúságának, de ha van egy csöpp esze, nem fogsz bejutni a bugyijába.

Ezek fellángolások, mégha túlzottan komolynak is érzed. Majd elmúlik, ne aggódj:)!

2016. dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bókolj neki tovább, mosolyogj rá órán, tegyél utalásokat. Vagy pró
2016. dec. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem sikerült befejezni xd Na mindeegy. Szóval próbálj minél több időt együtt tölteni vele.
2016. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Fontos nyelv az angol,

Rájöttem magamtól

És kerestem egy jó tanárt.

Gyakorolm is szépen

Háromszor egy héten

Az i am-et és a you are-t.


Az órát rendben töltöm

Mert kedves a tanárnőm,

Jól megtanít angolul,

Mégis egyik este

Fontos kérdésére

Ennyit mondtam válaszul:


No Miss, az nem nem

Angolórára jöttem

Meg kell tanulnom még

Néhány segédigét

2016. dec. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tanárok mindenkivel dugnának, akiknek bejönnek vagy ahány diák rájuk kattant, akkor egy percük sem lenne, hogy felkészüljenek az óráikra.


Nem lesz ebből most semmi, várd meg a 10 éves osztálytalálkozót, ott azonnal megkapod, ha még bejön.

2016. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!