Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A mostani barátnőm, ha megyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani barátnőm, ha megyek hozzá általában 3 menetét kíván szinte mindíg egyszerre élvezünk. Már nem nagyon bírom szusszal tíz évvel fiatalabb nállam és már ő is attól tart hogy szexfüggő. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 14. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Sportolj es birod majd szusszal ..
2016. dec. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Három együttlét az nem függőség egyszerűen csak élvezi és szereti a szexet. 22 L
2016. dec. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szexfüggő akkor lenne ha mondjuk az egész hétvégét végig akarná kefélni, mint én fénykoromban amikor sajnos nem volt kivel. Egészséges étvágya van ennyi.
2016. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez most panaszkodás vagy büszkélkedés :D

Szedjél több vitamint és kezdjél edzeni, hogy legyen erőnléted. Valsz. egyébként egy kissé függő tipus a csaj. Használd ki, amíg sokat szexelhetsz. Nem lesz ez mindig így.

2016. dec. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem azzal van baj hogy 3 hanem azzal,hogy nemigen van türelme szünetet tartani köztük. Neki lenne kedve egész nap folyamatosan. Ha szóba kerül a sex kb húsz percem van hogy megállják a kocsival ,vagy kiérjünk a moziból,vagy boltból,mert beindul. A plázában felpróbált egy dögös szoknyát és én idióta azt mondtam neki,hogy milyen izgató benne . Még a szoknyát sem vette le azonnal szexelni kellet a próbafülkében. Nagyon gáz lett volna ha le bukunk de őt ez akkor nem érdekli, csak később jön rá. Pedig ügyvéd és van vesztenivalója. Volt már több hasonló szitu is. Ezért vagyok kicsit beijedve.
2016. dec. 14. 17:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez betegség,hogy bárhol bármikor rájön? Főleg ott ahol sokan vannak .pl mozi!
2016. dec. 22. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!