Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30+os nőkhőz lenne elsősorban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+os nőkhőz lenne elsősorban a kérdés.24 éves fiú vagyok de már sokkal fiatalabb koromban is nyomultak rám érettebb nők. Mi az a 30 fölötti nőknek ami ennyire tetszhet egy fiatalabb srácban? Többi lent

Figyelt kérdés
A munkahelyemen is sok nálam 10 vagy akár 20 évvel idősebb nők is célozgatnak nekem. Volt már 9 évvel idősebb barátnőm is. De egyszerűen nemtudom miért vannak pont értem oda. 187cm vagyok 105kg. Kondizok rendszeresen , de ne egy kigyúrt férfit képzeljetek , hanem egy olyat akinek van kis pocakja stb de látszik hogy edz. Talán többnek nézek ki a koromnál. A hajam rövid, van borostám. Az öltözködésem semmi extra. Nem tapadós nadrágokat hordok de nem is olyat, hogy lobogjon rajtam. Általában futócipőt hordok és nem szeretek szines ruhakba lenni. Ezt csak azért írom le hogy eltudjátok képzelni a külsőm és hogy így talán megtudjátok mondani hogy mi az ami bennem beindít egy idősebb nőt.
2016. dec. 14. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem már az adat is. 187/105
2016. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hmmm...szagos lehet a farkad is ...nyami...imádom
2016. dec. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne szagos?
2016. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiatalos energia,feszes test,kemény farok,nagy "állóképesség", sima bőr,megvan az összes hajad stb.
2016. dec. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!