Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jó a swing party, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a swing party, miért mennek bel a párok? Tudom hogy bárki, bárkivel, de az miért jó egy párkapcsolatnak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Van aki ezt szereti, azért.
2016. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem jó, csak így legitimizálhatják azt hogy félred*gnak.
2016. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Mert unják egymást és így pezsdítik fel a szexuális életüket.

Amúgy szerintem izgalmas, de nem egy tizenévesnek...

2016. dec. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2,#3 de egy megkeseredett vagytok... Élvezni az életet az a jó. Legitim így igen nem kell titkolni az új élvezetet amitől mindenki boldog, de attól még társak az életben a pár tagjai csak nem kötik meg ezzel a szexuális hűséggel...


Ja és nem gőzöl be az ember a kísérések visszautasítása miatt illetve a stressz hogy a pár másik tagja vajon betartja e a nem megcsalás törvényét

2016. dec. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző, nem megkeseredettdég hanem puszta tény.

Elméletileg teljesen igazad van, én is így vallom, csak a gyakorlatban ez nem működik annyira jól. Akármennyire is légy nyílt, a szexualitás és a szerelem, vagy szeretet nem racionálisan befolyásolható dolog, persze csak bizonyos szinten.


A poligámia teljesen jó lenne, csak nehezen tud az lenni.

2016. dec. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok és a 4-estől kérdezném, hogy két mondatból hogy vágta le, hogy megkeseredett vagyok???

Mert marhára nem vagyok az és úgy bírom az ilyen hozzászólásokat.

Én egy tényt írtam. Még csak azt sem írtam oda, hogy valaha voltam-e ilyen helyen.

2016. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 akkor miért nyilatkozol , ha nem tudod miből maradsz ki??
2016. dec. 17. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért nyilatkozom, mert van véleményem.
2016. dec. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!