Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan fiatal csaj, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiatal csaj, aki szereti ha a popsijába élveznek, vagy csak beadják a derekuk, ha a pasi szeretné?

Figyelt kérdés
2016. dec. 16. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Biztos van ilyen lány. De a lányok többségének fájdalmas az anális szex. 22 L
2016. dec. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Én szeretem. Megfelelő síkosítással egyáltalán nem fáj, könnyebben is megyek el análszexnél. 24/L
2016. dec. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Mi csak popsiba csináljuk, én azt is szeretem ha beleélvez a párom. Utána kicsit furcsa, de nem rossz...

A párom az arcomra szereti, és oda is szeretem így többnyire arcba kapom.

2016. dec. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 miért csak popsiba csináljátok?
2016. dec. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
93%
Az elejen csak beadtam a derekamat, mert a parom szerette volna, ;de utana kifejezetten elveztem!:)
2016. dec. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Na mi van 1-es?! Megbukott a bölcsességed.....
2016. dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen kipróbálnám,majd egyszer. Privi nem kell,nem válaszolok!!
2016. dec. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is imádom az anált. Nagyokat és hosszan tudok úgy élvezni. Szívesen csinálnám olyan lány előtt aki erre nyitott és szeretné nézni, és saját maga átélni később, mert ez hihetetlenül élvezes, máshoz nem lehet hasonlítani.


28/L

2020. márc. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!