Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Volt már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Volt már veletek olyan, hogy szex közben a lány mondta, hogy nem bírja tovább?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla ilyenkor? Büszkék vagytok, hogy sikerült kicsinálni vagy épp ellenkezőleg?
2016. dec. 16. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Egyszer volt , hogy szólt a csaj, hagyjam abba. A parkban reszeltem a padon... Azt mondta, 24 orgazmusig számolta.
2016. dec. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Aki nem hiszi, járjon utána.... :-D
2016. dec. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Bárcsak egyszer én mondanám a srácnak hogy álljon le.. ilyen még nem fordult elő.
2016. dec. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3-as kívánom neked, hogy egyszer összejöjjön, hiszen elég nagy élmény tud lenni.
2016. dec. 16. 23:39
 5/11 RRR ***** válasza:

volt

azt,hogy örülök,hogy ezt tudtam tenni vele és bírtam szusszal és farokkal

2016. dec. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Volt, többször is. Aztán rájöttem, hogy csak megjátssza, és hazudik.
2016. dec. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bummer ***** válasza:
100%
Volt. Olyan is aki igazából úgy érezte, neki az már megterhelő sok érzés "nincs hozzá már vére" (nem menstruációról van szó), volt aki mást nem bírt tovább, ha jó volt ha nem. Általában nem az jut eszembe, hogy én király vagyok, élvezem, ha a végeredményként élvezettel bújik oda és "dorombol".
2016. dec. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen

Többször is

2016. dec. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem elég gáz ha a csaj kéri hogy elég volt állj le. Ez ciki. Én csak olyannak mondanám akit unok. De persze neki nem mondanám

N

2016. dec. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 icu75 ***** válasza:

Látom nem baj ha nők írnak...

Volt hogy a párom nem tudott elmenni akárhogy akarta,és már dühből-dacból csinálta,pörgetett mindenhogy- mindenhová nagyon sokáig. Már teljesen kész voltam,de akkor se szóltam hogy álljon le amikor a pi.nám már lóhús volt.

2016. dec. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!