Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha még nem dugtál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha még nem dugtál még a popsim akkor nagyon szűk vagyok? Kíváncsi vagyok milyen lehet.

Figyelt kérdés
2016. dec. 17. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ, de normális esetben igen, szűk vagy.

Ha úgy döntesz hogy kipróbálod akkor olvass utána hogy hogy kell.

Előkészületek stb

és ne olyannal csináld aki egyből tövig beveri a lompost.

2016. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ujjazd meg.
2016. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

csak ha fejben is akarod akkor kezdjetek neki. nyalás, simogatás, sikositó, ujjazás, és türelem!

sok sikert nektek hozzá!!

2016. dec. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

1; mid szűk? Popsi pinci? A puncid nem a popsid szüzességétól függ, s gondolj bele mi szokott egy egy nehezebb alkalommal kijönni belóled...

2; ha kíváncsi vagy, akkor próbálgasd előbb vékony majd vastagabb dolgokkal, amik tompák. Pl fogkefe nyelével kezded aztán egy nem vastag hajkefe nyele, aztán ga van egy vibrit is kipróbálhatsz, vagy célirányosan veszel pumpálható anál plug ot

2016. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez egyéni, hogy ki mennyire tágulékony ott. szóval többet számít ez szerintem, mintha, hogy jár e ott már farok.
2016. dec. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!