Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, csajok, közvélemé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, csajok, közvéleménykutatás: ha választanotok kell, hogy egy pasinak rövid, ám vastag, vagy hosszú, de vékony szerszáma legyen, akkor melyiket választanátok? Szerinted mi a jobb?

Figyelt kérdés

Én is lány vagyok, kialakulóban lévő véleményemmel, amit nem is akarok itt most kapásból leírni, de tökre érdekel, hogy mások mit gondolnak. Persze a legjobb a vastag és hosszú :D (bár a túl hosszú-vastag sem jó persze, mert akkor meg én érzem túl kicsinek magam, és persze fájhat is...).


Na, de ha mégis választani kell, h rövid+tömzsi vagy hosszú+vékony, akkor te melyikre szavaznál? :)



2016. dec. 18. 08:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Mi számít rövidnek? Valaki szerint a 16-17 centi rövid (barátomé ennyi), nekem ez hatalmas, 100%ig kitölt, kutyában a méhszájamat böködi. Vastagságát tekintve nem érem át a kezemmel, bár ez nem nagy dolog, mert pici lány, pici kéz.

Nekem ez a tökéletes méret, bár lehet azért, mert ő az első nekem minden tekintetben. Ezt választanám, ha lehetne, persze a tulajdonossal együtt. :)

18/L

2016. dec. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Persze egyetértek azzal, hogy nem a méret számít, komolyan, és azzal is tisztában vagyok, hogy minden relatív, hiszen a nőnek is van egy veleszületett ugyanolyan adottsága méret szempontjából, amelyen valamennyire lehet dolgozni izommunkával, de azon, hogy milyen hosszúság számít valakinek pont jónak, az tökre egyénfüggő, ezt tudom, úgyhogy ezt nem kell kommentelni, köszi. :)

És azt is tudom, hogy van a normál, jó méret mind vastagság, mind szélesség szempontjából, én most a normáltól eltérők iránt érdeklődöm, a vastagabb/vékonyabb és rövidebb/hosszabb az átlagnál vagy a neked pont jónál.

Nu? :) Izgatottan várom a szavazatokat! :)

És persze a tapasztalt véleményeknek örülnék! ;)

2016. dec. 18. 09:03
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Az elsővel az a gond hogy ha vastag az kellemetlen és fájdalmat tud okozni ha nagyon feszít. A másodikkal az a baj hogy ha túl hosszú akkor, böki a méhszájat ami megint csak fájdalmat okoz. Szóval így nem tudok választani. De mondjuk nekem egy rövidebb és vékonyabb pénisz, tud örömet okozni ;) 22 L
2016. dec. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Mit takar a rövid? Mert ha olyan 16centi körül van akkor a rövid és vastag. 21L
2016. dec. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 icu75 ***** válasza:
81%

Hmm,az a baj hogy nem írtad oda a körülbelüli centimétereket,így a lányok a saját fejükben lévő kép alapján fognak viszonyítani. :-)

De ha egy tapasztaltabb nő véleménye is érdekel: Én mindkettővel tudnék mit kezdeni,és természetesen azt választanám amelyiknek a tulajdonosával jobb volt a szex,ez pedig nem az illető úr méretétől függ.

2016. dec. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Én a rövidebb, de vastag farokra szavazok. Persze mindkét méret relatív, számomra a legjobb a 12-15 cm. A vastag alatt pedig azért nem a colás üveget értem, hanem kb. egy méretesebb banán vastagságát. :) Privit nem kérek.

33/N

2016. dec. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6%

a 18 centim eddig mindenkinek jo volt és vastagségra a legvastagabb banan


ugyse a között kell választanod hogy 12 vagy 20 centi

és nem biztos hogy a rövid vastag is lesz

de lehet a hosszabb se lesz vékony

kérdezd meg az első randin, vagy fogd meg neki

2016. dec. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
inkább rövid de vastag
2016. dec. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Rövid, vastag. Mit kezdjek egy frankfurti virslivel? :)
2016. dec. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy nálatok a rövid 16 cm. Az jó :D megyek ugrok vonat alá
2016. dec. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!