Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha van lehetőségem elveszteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van lehetőségem elveszteni egy sráccal a szüzességem de nem vagyok belé szerelmes megtegyem?

Figyelt kérdés
2016. dec. 20. 18:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tennem hogy vonzódok hozzá
2016. dec. 20. 18:16
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vonzódás ide-oda, ne tedd meg. Szerelemből milliószor jobb szexelni, az első pedig nagyon meghatározó:)
2016. dec. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd meg.
2016. dec. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz ötlet lenne. De tényleg nagyon jól gondold meg. ez nem olyan dolog amihez főleg egy nőnek nem kell érzelem. Mi az, hogy lehetőséged lenne? Talán felajánlotta nagy kegyesen valaki? Ha ennyire viszket kislány akkor okosabban. Hány éves vagy?
2016. dec. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is amondó vagyok, hogy inkább ne.
2016. dec. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ne tedd meg... 19L
2016. dec. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

miért akarod elveszteni ennyire? csúnyának gondolod magad? félsz az átoktól (hallottam már ilyen butaságot, hogy 18éves koráig ha nem teszi, akkor még hosszú évekig nem fogja.......)? ennyire viszket a puncid?

Ha egyébként szimpatikus a srác, akkor hiába csak szexnek gondolod, nagyon könnyen többet is fogsz iránta érezni, (szüzesség elvesztésekor a lány hiába mond mást, mégis el kezd többet érezni, pláne, ha többször is megtörténik a szex, és kellemesen is érzi magát a fiúval. tapasztalatból mondom, volt ilyen partnerem.)

2016. dec. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne....
2016. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Korod?
2016. dec. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne tedd puszta vonzodasbol!! Semmi ertelme annak, hogy lefekudj vele pusztan azert csak, hogy kiess a szuzek taborabol. Szerintem is varj vele. Egyebkent hany eves is vagy?
2016. dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!