Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Szerintetek áldás vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek áldás vagy hátrány manapság a nagy méret?

Figyelt kérdés

Ti ezt, hogy tapasztaljátok?

18/L


2016. dec. 20. 21:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
mindig áldás
2016. dec. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
16%

Tinikorban furi volt,mindenki rá akart cuppani(és rá is cuppant) de fel már keveseknek ment.Nyílván az átlag 16-18éves lányok még alapból szűkek.Sokszor volt hátrány,és a farok közepéig érő gumival énis fáztam már rá...


Aztán mos a 20as éveim közepén már abszolút áldásdícsérik a lányok és egy 22+ os csaj már simán beleül gond nélkül.Maximum hujjogat:D


25/f

2016. dec. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nekem nincs nagy méretem, mondjuk nem is kicsi, normális méretű, viszont vastagabb az étlagosnál és érdekes, mindegyik barátnőm agyon dicsérte a farkamat, ráadásul ők tapasztalt nők voltak addigra már szex terén, szóval az számít, aki hordja, egy farok önmagában még nem fog kielégíteni egy puncit, hiába van az 18+ os.
2016. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
16%

Attól függ, mennyire nagy. Egy 30 centis már átok lenne.

De egy átlagostól kicsit nagyobb farok kifejezetten áldás, legalábbis nekem még egy csajom se panaszkodott, hogy túl nagy lenne.

Ellenben már sok nőt hallottam mesélni olyan élményeikről, amikor valami kisfaaszúval jöttek össze, és elég lenézően beszéltek ezekről a csávókról.

2016. dec. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Áldás,persze csak egy bizonyos szintig,és nem minden lány képes bevenni a nagyot,ennek ellenére inkább legyen nagy mint kicsi szerintem.
2016. dec. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Szerintem embere válogatja, hogy Ő hogy tekint rá. Nekem átlagos farkam van(nem méregetem, olyan 15-16 cm lehet), de eddig nem panaszkodtak a lányok miatta. Nekem teljesen elég, változtatni meg úgysem tudok rajta, tehát csak magammal szúrnék ki ha elégedetlenkednék.
2016. dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Az egyedüli átok az a kis farok, az ilyen 12cm-ekre gondolok, amik ha nincs egy min 4-5cm-es vastagság hozzá, akkor abszolút használhatatlan. Nekem ilyen sajnos kicsi és 3,5cm vékony is, több nővel eddig különböző testalkattal, magassággal rendelkezek egyikőjüu sem élvezte az együttléteket.
2016. dec. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
#17: hát nem tudom, én még az ujjammal is ki tudom elégíteni a partnerem, pedig az még 7 centi sincs..
2016. dec. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

manapsag ? :DDD


nem aldas, nem egy csoda, ha nagy noveli az onbizalmat, ennyi.

nekem volt.mar hogy hallottam

- hubaameg

- assztaku...

- uristen ez most mind az enyem ?

ezek mind az onbizalmat novelik, ellenben nem ez a jo kapcsolat es a jo szex alapja. igy nem is aldas, nem is atok, mindenkinek mas a merete ettol meg senki se lesz jobb vagy rosszabb.

2016. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
#19: Gondolom arra értette hogy "manapság", mivel pl. az ókor vagy a reneszánsz idején a kisebb méretet tekintették esztétikusnak ("áldásnak") a nagyobbat átoknak.
2016. dec. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!