Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy csinálják akiknek nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinálják akiknek nem fáj az anális szex?

Figyelt kérdés
Úgy csináltuk hogy síkositás,tágítás van. A párom régen màr csinálta. Mégis olyan rossz volt, mikor elkezdtük,hogy a szextől is elment a kedvem.
2016. dec. 21. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Cseréljetek.
2016. dec. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
van akit épp a fájdalom izgat. Elég vastag a farkam, de volt egy perverzebb csajom, akivel így is csináltuk, hát, a nyögések nem csak az élvezettől voltak, mégis a végére úgy úszott a puncija az élvezéstől, hogy szinte bármit feldughattál volna neki
2016. dec. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Még nem volt szerencsém anális szexhez, de annyit tudok h ha egy csaj vevő lenne rá, nem úgy működik hogy síkosító bedugom.

Előbb szoktatni kell, el tudom képzelni hogy ez hetekig is eltart, jelenlegi páromnak ebből a célból már vettem buttplugot. Szerintem, ha szereti ha nyalják a fenekét, akkor mehet a kisujj, következő alkalommal, ah azt is szerette akkor mehet gyűrűs... és így tovább.

Ez nem egy egynapos dolog szerintem.

2016. dec. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 most nem rosszból, de ha egyik nap bedugod a kisujjad, aztán abbahagyod, az ugyanúgy visszaszűkül, másnap kezdheted elölről a kisujjal... Ha análszexet akarsz, akkor max 45 perc mindennel együtt, és már bent is van a farkad
2016. dec. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon el tudnak lazulni a síkosítás és az ujjazás közben. De egyébként erre a célra vannak "legális drogok" a szexshopokban, amik segítenek ellazítani a záróizmokat.
2016. dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a meleg vizes beöntés nagyon el tudja lazítani a záróizmomat. Nyilván arra vigyázni kell, hogy ne olyan meleg legyen, ami már éget.
2016. dec. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A barátnőm velem csinálta eloszor. Nehezen ment bele. Eleinte attol is tartotta magat h a segget nyaljam. Aztan gondolom eszre vette h az jo erzes. Egyszer eleg jol beindultunk es az ujjaimmal simogattam hatul amikor mondta h probaljuk meg. Jol besikositoztuk. Eloszor nehezen ment be. Aztan bent volt. Tartottam kicsit. Lassan kezdtem mozogni es neki el is engedtek a zaroizmai. Kicsit fajt csak neki. Gondolom mert o is akarta es kivanta. Elis tudott ugy elvezni. A pucijabol omlott a nedv. Azota probaltuk meg parszor de amikor nem igazan alarta olyankor mindig fajt neki. Szoval szerintem attol fugg ki mennyire akarja
2016. dec. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
Én úgy szoktam csinálni a nőknek, hogy előszö megnyalintom gyengéden a lyukat és környékét, ficánkolok a lyukon a nyelvemmel, nyálat is csurgatok rá bőségesen, majd egyetlen ujjal kezdem el tágítani a lyukat. Miután már könnyen csusszan az egy ujjam, szépen benyálazom a másodikat is és két ujjal kezdem el ujjazni a popsit. Először gyengéden, majd egyre határozottabban, meg is forgatom ujjazás közben az ujjaimat külön élvezet nekik. Aztán mikor már lazán megy a két ujjas ujjazás, akkor vezsek elő síikosítót is, megkenem vele a bejárat mentén alaposan, a farkamra is rakok és belécsusszanok. Ekkora már kellőképpen kitágul a lyuk és elkezdem lassan tolni befele, először csak a makkomat aztán pedig egészen tövig lassan. Óvatosan kezdem el pumpálni, lassan, majd ahogy egyre könnyebben csusszan ki-be a farkam, mehetnek az erősebb, gyorsabb lökések csípőmet megtekergetve. Utána mehet a vadulás rendesen és a végén természetesen beleélvezek a popsiba óvszer nélkül.
2016. dec. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Amikor először csináltuk, bőven elég volt, hogy egy kocsit ujazta a segglyukamat. Síkosító nem kellett, mert nagyon nedves szokott lenni a pinám, úgyhogy megdugott, utána a seggemet is. Mondjuk nem ment be annyira könnyen, mert elég vastag a farka, de nagyon jó volt. :)
2016. dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!