Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha egy nem egyedülá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy nem egyedülálló pasiba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Sokat beszélünk néha a szexről is és ilyenkor sokat mondja hogy nem értem miért nincs barátom én meg mindig azt mondom hogy én sem pedig az az oka hogy belé vagyok szerelmes

Most mit csináljak?


2016. dec. 22. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Lépj tovább. És ne legyél r.banc... Ne repülj rá foglalt pasira, mert az szánalmas.. 22 L
2016. dec. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen <3
2016. dec. 22. 16:11
 3/6 A kérdező kommentje:
#1nek ment
2016. dec. 22. 16:12
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a legjobb, ha csak barátok maradtok. Gondolj bele, ha megcsalja veled a párját vagy csak úgy elhagyja érted, akkor nyugodtan aludnál, hogy tudod, bármikor megteheti veled is ugyan ezt? Ha pedig nem hagyja el, akkor szomorú leszel mindaddig, ameddig érzel iránta.
2016. dec. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engedd el, mivel ha nem teszed, akkor örökké rá fogsz várni, az éveid meg szépen peregnek. Hidd el, tudom milyen ez. Én is egy olyan lányba vagyok szerelmes 2,5 éve, akinek van barátja. Belekontárkodni nem szabad a dolgokba, hiszen ha te elszereted, akkor ne álltasd magad, ha már nem te leszel az újdonság, tőled is elszerethetik. Ismerkedj másokkal, és ne rágódj ezen. 23/F
2016. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit akarsz.
2016. dec. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!