Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszik egy lány, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de nem akarok tőle semmi komoly dolgot, csak le akarnék vele feküdni. Hiába próbálkoztam minden eddigi bevállt taktikámmal, nem akar eljönni hozzám :/ Mit csináljak? 18/f

Figyelt kérdés

2016. dec. 23. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Kloroform?
2016. dec. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Naaa,nem vagyok az erőszak és rablás híve.
2016. dec. 23. 10:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hagyd békén. :)
2016. dec. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kár lenne.Szóval nem írtam le teljesen.Én sem vagyok szent,de ő sem.Mindkettőnknek lenne miről/kikről mesélni.
2016. dec. 23. 10:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz tőle semmi komolyat, akkor ne erőltesd, mert a filmekben az ilyen embereket hívják "asshole-nak", akik minden sunyiságot megtesznek, csak hogy ágyba vigyék a lányt, akár hazudnak, csalnak és leitatnak.

Ne legyél az. Ne hozz szégyent a férfi nemre.

2016. dec. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ennek egyáltalán nem vagyok híve,másképp,már rég meglett volna.
2016. dec. 23. 12:59
 7/9 True Damage ***** válasza:
Egy cigit nekem tesam...
2016. dec. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Látom, nem tetszett az igazság, és jelentetted, mert törölték. Nem baj. Már elolvastad egyszer, innentől a te felelősséged, hogy tanulsz-e belőle...
2016. dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Jól teszi. Én sem mennék el egy olyan fiúhoz (fontosabban f..zhoz, mert férfinak nem nevezném az ilyeneket), akinek csak arra kellek, hogy megkeféljen. Ilyen férgeket egy normális nő nem nézi semmibe se.

Szóval ha annyira viszket, akkor keress egy hasonló kinézetű prostit és fizesd ki a díját, aztán azt megkettyintheted.

2016. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!