Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szingli lányok, mit szólnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lányok, mit szólnátok ahhoz, hogyha meglepnének titeket Karácsonyra egy pasival?

Figyelt kérdés
El tudnátok képzelni olyan szituációt,amire azt mondanátok,hmm nem is olyan rossz ajándék ez?

2016. dec. 23. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
Ez nem lenne jó ajándék, mivel olyan pasi úgysincs, ami a szingli lányoknak megfelelne.
2016. dec. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Minél idősebb egy szingli lány annál inkább irracionálisabbak az elvárásai.

Nem a reális önmagához képest keres jobb partnert,hanem az általa elképzelt és igencsak túlbecsült önmagához..

2016. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Nahát,javarészt egyet kell hogy értsek az első kettővel.

De akár vállalnám is a feladatot.

2016. dec. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elég jól elvagyok egyedül, szóval nem vágyom erre:D Ha nem elvont értelemben vesszük és konkrétan az lenne a helyzet, hogy valaki egy fiúval állítana be és közölné hogy ő a karácsonyi ajándékom, az felettébb abszurd lenne, helyzetfüggő hogy röhögnék e rajta vagy kiakadnék. A többi attól függne mennyire szimpi a srác és mennyire nyomulós. Ha elvont értelemben nézzük és egyszer csak itt teremne az a férfi, aki tökéletes nekem és neki is én, akkor örülnék, de ez történhet felőlem 5 év múlva is, meg nyár közepén is, meg varázslat nélkül is, csak egyszer találkozzak ezzel az emberrel:D
2016. dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ma 16:13

Az is lehet hogy már találkoztál vele csak hagytad továbbmenni :)

2016. dec. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges:) De az is lehet, hogy ő ment tovább. Legalábbis én éreztem már úgy, hogy az utóbbi történt:D
2016. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jelenleg nem vagyok szingli.. De ha az lennék Nem örülnék neki. Hisz nem hiába vagyok szingli. Nem azért mert nem lenne jelentkező hanem azért lennék szingli mert ezt választottan, Mert egy ideig nem akarok pasit. Szóval én nem örülnék neki akár milyen kigyurt ízmos a legtöbb tini p..csának top 10-es pasiról lenne szó. Eleve nem jönnek be az ilyen típusú Férfiak. 22 L
2016. dec. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen,de ha csak azt a bizonyos férfit kapnám,akkor nagyon örülnék.
2016. dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A válaszadók szerintem rosszul értelmezik a kérdést. A kérdés tömören, ki kér karácsonyra egy nyelvorkánt!

Bocs.

2016. dec. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
" meglepnének titeket " FONTOS KÉRDÉS!!! Kik?
2016. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!