Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehetett olyan "extra"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehetett olyan "extra" kemény a pasim farka?

Figyelt kérdés
Eléggé gyakran szexelünk a barátommal, és olyankor nyilván kemény neki a farka, de van, hogy kicsit kevésbé kemény, gondolom, mint általában az összes pasinál, nála is változó, hogy az erekciójánál mennyire keményedik meg a pénisze. De a legutóbbi alkalommal elképesztően kemény volt a farka. Nagyon izgatónak találtam. (Az, hogy tabletta miatt lett volna kizárt.) Még mindig meg vagyok lepve, hogy lehetett ennyire kemény.

2016. dec. 24. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Ha elmeséled az utolsó alkalmat akkor talán tudok segíteni. Így hogy nem tudjuk mi történt nem lehet.
2016. dec. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Valamivel nagyon felizgattad.
2016. dec. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon kívánt Téged a farka.:)20/L
2016. dec. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
tőled 😂😂😂
2016. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az volt, hogy a barátom nagyon fáradtan bealudt mellettem, én meg felzargattam, mert szexelni akartam. Nem nagyon finomkodtam, lehúztam a nadrágját, és elkezdtem kényeztetni a kezemmel. Csókolóztunk, aztán kinyalt. Nekem még nem volt kedvem ahhoz, hogy viszonozzam. Aztán belém hatolt, dugtunk pár percig, és ki akarta húzni, mert már az élvezés határán volt, (védekezünk, csak nem gumival, hanem hüvelygyűrűvel, és nem mindig élvez belém), aztán leállítottam, hogy még ne élvezzen el. Várt pár másodpercet, aztán visszarakta. Amikor megint majdnem elélvezett, akkor ismét nem hagytam neki. Hanyatt döntöttem, és leszoptam. Igazából ekkor vettem észre, hogy jóval keményebb az átlagnál a farka. Utána még csináltuk pár pózban, mire elélvezett.
2016. dec. 24. 14:05
 6/11 anonim ***** válasza:
elélvezés előtt keményebb egy kicsit nem?
2016. dec. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kulcsszó: elnyújtás
2016. dec. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegy az??!

Örülj neki,hogy áll!! Ha nem állna az lenne a baj! Istenem....

2016. dec. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha kanos vagy és valami nagyon felizgat akkor lesz a szokásosnál keményebb. Nekem a szopástól lesz a legkeményebb.
2016. dec. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18%

5/9-re:

Így, hogy elmesélted az aktusotokat, már látom: az lett volna a csoda, ha nem lesz extra-kemény a pasid farka... Tudod mit? Irigyellek! Engem is izzzgat nagyon, ha a farok über-kemény, amikor bennem mozog - csakhát a barátomnak otthon is teljesíteni kell (eléggé vérmes a felesége is), így aztán előfordul, hogy alig tudjuk belém tuszkolni a kéjlécét, mert csak félmerev. Szerencsére ha leszopom, többnyire helyreáll a rend. Csakhát én igazából azt szeretem nagyon, ha a puncikámat tölti ki...

2018. febr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!