Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők/Lányok, miért van az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Lányok, miért van az, hogy egy melltartóba és egy bugyiba szégyenlősök vagytok, vagy a fiú nem láthat úgy, mert az túl intim, de egy fürdőruha az nem gond?

Figyelt kérdés
Nem egyszer fordult már elő, barátnőimmel is, hogy szégyenlős volt melltartóba, de standon már nem. :D

2016. dec. 26. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem látsz különbséget?
2016. dec. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A csipkebugyi nem takarja a bozontot.
2016. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányként én se értem.. De szerintem azért mert nem szokás fehérneműben flangálni.. Kicsit hülye felfogás... Bár én nem vagyok szégyenlős párom előtt :)22 L
2016. dec. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezt én se értem:D

Bàr én fehérneműbe se vagyok szégyenlős.

2016. dec. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A különbség a tudat, hogy fehérneműben megjelenni illetlenség. A bikini az ilyen szempontból felsőruhának minősül, mert a mi kultúránkban elfogadott, hogy ezt látni lehet.
2016. dec. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Mert mondjuk a strandra felkeszulok. Szortelenitek pl. Fehernemuben meg pl egy szimpla atoltozesnel nem biztos, hogy tokeletes vagyok, es nem szivesen veszem, ha a szoros labam es bikinivonalam latja valaki. Vagy mondok gusztustalanabbat. Van olyan bugyim, amin kivulrol latszik egy folt, akkoris ha csak nagyon minimalis mennyisegu termeszetes huvelyvaladek kerul belulrol ra. Ez sem guszta, es nem szivesen mutogatom. Bikiniben mas. Az dupla anyagu, a punci alakja sem latszik at, ha jol valasztasz, mig bugyiban lehet latszodik.
2016. dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok szégyenlős,de fehérnemű mégis intimebb.Illetve egy tangában az egész popó látszik,míg fürdőruhában nem.


Egy srác kollégámmal volt az,hogy átkellett öltöznünk egy helységben. Hát őő jól van :D

Én simán levetkőztem átöltöztem ő meg csak bámul és mondja nem vagy szégyenlős?

Mondom nem, fürdő ruhában is ennyit látnál :D

Igaz akkor tangában voltam.


Mondjuk amit még jól írtak strandra szőrtelenítünk,felkészülünk.Alapesetben ilyenkor télen nem szőrtelenítek olyan sűrűn,mint nyáron vagy ha van párom. Így kellemetlen lenne ha ezt meglátnák.

Nekem ha meg van a mensim sima bugyit hordok mivel betétet használok nem tampont. Betét meg látszik,hogy a bugyiban van,ez is kellemetlen.

2016. dec. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolat! :)
2016. dec. 26. 18:28
 9/10 RoseTyler ***** válasza:
84%
Én nem vagyok szégyenlős, de én egyszerű fekete/fehér fehérneműt hordok, ami akár fürdőruha is lehetne, ha spandexből vagy egyéb fürdőruhának alkalmas anyagból készülne. (Napoztam már így lazán melltartóra vetkőzve a Margit-szigeten. Mondjuk a nadrág azért maradt. :D) Aki viszont csipkés, áttetsző stb. csodákat hord, azt megértem, ha zavarja. Hiszen az nem pont egy kategória a fürdőruhákkal.
2016. dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem soha nem zavart bár mikor le mertem vetkőzni itthon barátoknál bugyira melltartóra.Mindenkinek annyi jutott ami látszott. 36N
2016. dec. 31. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!