Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz fiúk esetén mire kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiúk esetén mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés
Ismerek egy srácot, szerintem szűz, mire kell figyelni, hogy jó legyen neki az első, ha összejön? Lányok, akiknek már volt ilyen tapasztalata, mik a tanácsaitok?

2016. dec. 26. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Legyél vele természetes, ne nevesd ki.
2016. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legyél vele türelmes.
2016. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
alázni kell meg kinevetni hogy kicsi a pocse, igy lesz belole ferfi.
2016. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó, menj te az anyád pi*ájába, hülye kis bu*i.
2016. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Mondd neki azt, hogy volt már szűz fiúval dolgod, tudod mit kell tenni.Nyugtasd meg, csókolózzatok sokáig, simogasd, éreztesd vele hogy felizgatott.Ha bénázik, segíts neki, vezesd a kezét, irányítsd egy kicsit, mondjad hogy neked hogy lenne jó.A legfontosabb hogy egy kellemes élményt szerezzen, ugyanis ezáltal javul az önbizalma, büszke lesz magára.Így jót teszel egy ember lelkével, ez nagyon fontos.Ez komoly hatással lehet későbbi életére.

Ha pedig esetleg nem áll neki annyira, nem tudja befejezni, akkor fejezd be neki szájjal, hálás lesz érte.Ha pedig hamar elsül, akkor nyugtatgasd.Feküdjetek sokáig, simogasd még, csókolózzatok, mondd neki hogy minden rendben volt, elsőre ez teljesen természetes.

Egy szűz fiúkkal szemben lenéző nő, sokat ronthat a helyzetén, ami később akár át is csaphat nőgyűlöletbe.

De én érzem az írásodból, hogy te jó ember vagy, segíts hát neki és az élettől majd visszakapod ezt a segítséget! :)

Bocsi hogy ilyen hosszúra sikerült, ha gondolod szívesen leveleznék veled, nem akarlak lecsapni a kezéről, egyszerűen csak mint ember szimpatikus vagy nekem.

De az sem baj ha nem írsz, csak mindezt el akartam mondani.Ja egyébként férfi vagyok :)

2016. dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
hogy rendesen meg legyen fejve.úgy lovagold meg , hogy soha ne felejtse el.és persze alázni kell folyamatosan, csak hogy szokja a kis p öcs.
2016. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Elhiszem hogy szeretsz trollkodni, de szerintem ez most nem az a helyzet.
2016. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!