Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha páromnak nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha páromnak nem tetszik, ha meztelen vagyok?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt. Idáig külön éltünk. Én béreltem egy kis lakást ahol mivel magam voltam, így meztelenül aludtam. Párom egy közös szálláson volt 3 kollégájával. Mivel nem volt zár az ajtaján, így amikor ott aludtam, mindig vittem pizsamát magammal. Viszont most összeköltöztünk két hónapja. Az első hónapban a fűtés nem működött túl jól, így a vastag pizsama mellé dupla takaró is kellett. Most már kellemes a hőmérséklet és elkezdtem megint ruha nélkül aludni. Zuhanyzás után fürdőköpenyben vagyok addig amíg le nem fekszünk. Reggel meztelenül megyek a fürdőbe és utána egyből felöltözöm. Párom egy rettentően vallásos és prűd családból származik. Azt mondja, hogy az idősek mondták neki, hogy meztelenül aludni bűn. Hogy ilyenkor a gonosz megtalál és kárt tehet bennem. Meg amúgy sem helyes ha 24 órában meztelenül látjuk egymást. O nagyon szégyenlős. Egy év után tudtam rávenni, hogy közösen lezuhanyozzunk és azt hogy előttem öltözzön át. Nekem sokat segít a meztelen alvás. Régen duci voltam és miután lefogytam a borom és a mellem nem olyan mint szeretném. Plusz volt egy műtétem aminek a mai napig látszik a nyoma. Idáig nagyon szégyelltem a testem. Amióta meztelenül alszom azóta több önbizalmam van. Párom tegnap megint mondta, hogy szomorú minden reggel amikor ruha nélkül lát, mert aggódik miattam.

2016. dec. 27. 18:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes a helyzet nálatok. Ez pont fordítva szokott lenni. Gyakoribb, hogy a lányok szégyellősebbek. Próbáld rávezetni, hogy a párod is megérezze a meztelenség felszabadító érzését.
2016. dec. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

Én kidobnám. Ezt tuti nem bírnám elviselni.

23L (pasiktól nem kérek privit, mert tiltás lesz)

2016. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Én is szakìtanék. L
2016. dec. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sokat változott amióta megismerkedtünk. Például előtte elképzelhetetlennek tartotta, hogy úgy menjen ki az utcára, hogy az ringjének a felső gombja nincs begombolva. Náluk otthon tilos póló nélkül vagy rövidnadrágban mutatkozni, de még aludni is. Most el van itthon egy alsónadrágban, meg strandra is járunk. De úgy érzem elértem a határt.
2016. dec. 27. 18:19
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
Agyilag nem tiszta a párod... 22 L
2016. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
elég gáz :) de ugyse tudod meggyőzni.
2016. dec. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%

Mit tegyél? Meztelenkedj nálam! Nekem tetszene. :)

34F

2016. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Így tesznek valakit hülyévé a fanatikusan vallásos szülei. Megtalál a gonosz, az persze, van jobb dolgom is, mint meztelen lányokat megtalálgatni,vagy megszállni :) Viccen kívül néha tényleg ki tudok akadni az ilyenektől, oké legyen vallásos, de ennyire ne vigye már túlzásba!
2016. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
Szomorú hogy vannak ilyen vallásosan fanatikus barmok....Gondolom szex terén is prűd.....
2016. dec. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%
"Párom egy rettentően vallásos és prűd családból származik. Azt mondja, hogy az idősek mondták neki, hogy meztelenül aludni bűn. " Ha a párod és nem a hites urad(!!!!!) akihez a házasság szent kötelékével tarozol, akkor kamu az egész szöveg! Vagy az ö, vagy a te részedröl.
2016. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!