Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Beszámolók.hu és Rosszlányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Beszámolók.hu és Rosszlányok.hu oldalon hirdető, fiatal, gyönyörű lányokról vajon tudják a szüleik, hogy a lányuk egy prosti?

Figyelt kérdés

Ők mit érezhetnek, hogy felnevelték őket, aztán tanulás, munka helyett ezt a pályát választották.


Mi lehet ennek az oka? Nem ítélkezni akarok, csupán érdekelne.



2016. dec. 28. 15:30
 1/7 anonim válasza:
61%
Én 2 évig a rosszlányokon melóztam... A szüleim nem tudtak róla meg nem is tudhatták volna meg öregesek és nem interneteznek. Kellet a pénz rengetek dologra és normális munkával annyit tudtam keresni napi 10 órában, hogy kaja+rezsi+albérlet! Voltak igényeim is így sajnos félretenni nem tudtam inkább minuszba voltam így elkezdtem "rosszlánykodni" mostanára pasimmal saját üzletben dolgozunk ő fodrász én kozmetikus+műkörmös! :)
2016. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Senki sem tudta meg az ismerőseid körében?


Mesélnél a tapasztalataidról?

2016. dec. 28. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Nos, ha valaki saját lakásban csinálja, ahol nem él vele más, és nem túl pletykásak a szomszédok, akkor nem túl nagy a lebukás veszélye - a szülők eleve csak akkor tudhatják meg a Rosszlányokról, ha ők maguk is prostizós kedvükben vannak.


(Mondjuk az ciki lenne, ha egy 50 éves tata, akinek a feleségétől már nem áll fel a pöcök, és mondjuk szeretné csinálni egy fiatal transzvesztitával, felhívja az illetőt, akiről aztán csak élőben derül ki, hogy a saját fia, aki csak az aktus idejére öltözik be. Vajon történt-e már ilyen?)

2016. dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Haha, erről a Family Guy jut eszembe:


[link]

2016. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mesélték a lányok hogy ők nem mondják el a szüleiknek és nem is fogják mert megszakad a szivük. Van olyan felnőtt aki a polgári fiztésből nem tudja nevelni és igy válaszotta azt a szakmát. Amugy le lépet az apa és egyedül neveli a gyerekeit.
2016. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Vannak olyan lányok, akik titokban csinálják és vannak olyanok, akik az anyukájával csinálja.
2018. jan. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1-es!


Szóval összejöttél egy búzival.


5!


Inkább a hátuk mögött alázza meg őket.

2022. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!