Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek még hozzám hasonlóan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még hozzám hasonlóan fura emberek akik szexmániásak de ugyanakkor félnek a nemibetegségektől?

Figyelt kérdés

Annyi mindent kipróbálnék, annyira vágynék arra, hogy csodálatos szexuális élményekben legyen részem, de egyfelől már azzal elrontom a hangulatot sok csaj szerint, hogy szeretek lezuhanyozni előtte, illetve gumi nélkül csak és kizárólag friss STD szűrős papírral vagyok hajlandó, meg ott a HPV, ami ellen a gumi sem véd.


Nagyon rossz ez így, mert így marad a plátói szexmánia. Pszichodokinál is voltam, ő azt mondta, hogy mivel túlzásokba nem esek, ez nem számít pszichiátriai esetnek, az átlagnál jobban ügyelek a betegségek elkerülésére, de ő személy szerint örülne neki, ha az emberek többsége így gondolkodna, mert ezek tényleg reális veszélyek.


De hát ezzel nem megyek semmire, mert amúgy is nehéz bevállalós csajokat találni, akiknél nem áll meg az élet a misszionárius póz meg maximum a kölcsönös orálon túl, hát még ha olyat is szeretnék, akiktől nem kapok el semmilyen nemi betegséget ami esetleg gyógyíthatatlan is.


Van valaki hasonló helyzetben?



2016. dec. 30. 03:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak, nem vagy egyedül. :D

Én nem egy lehetőséget elutasítottam már emiatt.

2016. dec. 30. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi ez a szűrös papíros dolog?
2016. dec. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nem vagy egyedül,én ràm is rám törik a szexmánia.
2016. dec. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is nagyon óvatos vagyok, főleg mert egészségügyben dolgozok és tudom mit jelent. Ezért sokszor marad az álmodozás :(

21/f

2016. dec. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a gumi alap

A zuhany dplog se fura, volt, hogy direkt szex előtt fürödtünk le, bár nem mindig

Ezt a papir dolgot nem értem. De ha oda jutnék egy pasival, hogy szex, akkor elfogadnám, hogyha ő ettől érzi magát biztonságban. Akkor tudnánk mindketten élvezni.

2016. dec. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ZoltanAnglia ***** válasza:
Az tulajdonkeppen csak jo,(bar vitathatatlanul meg is keseritheti az eletet) hogy jobban vedekezel az atlag embernel. Azonban a szex elotti furdessel semmilyen nemi betegseget nem kerulsz el.
2016. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Az óvszerlobbi mindenkivel elhitette, hogy minden vaginában, azok minden redőjében álnok betegségek állnak lesben, hogy a gyanútlanul betévedő hímtagot elsorvasszák.
2016. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ZoltanAnglia: Ezt alátámaszthatnád valami hiteles tanulmánnyal, ugyanis én, mint laikus úgy képzelem el, hogy mivel a betegség benne van a beteg szervezet sejtjeiben, ez váladék/testnedv formájában viszi át magát egyik szervezetből a másikba (hasonlóan a cseppfertőzéses betegségekhez, de mégsem ugyanúgy).


Mivel vannak ilyen univerzális szerek (pl. klór), amik alacsony koncentrációban nem számottevően károsítják az embert, viszont az apró vírusoknak, baktériumoknak pedig (akiknek az egész "testét" befedi, azokat elpusztítja. Az ivóvizet is ezért klórozzák.


Szóval ha valaki tegnap este tisztálkodott és összejöttem vele délután, egész napos beszélgetés, esti vacsi, felhív magához akkor az alatt a tizenvalahány, közel húsz óra alatt tele lehet neki az összes bőrredője, elhalt hámsejtje meg mindene a vírussal.


Ha ilyenkor frissen lezuhanyozik, lemossa klóros csapvízzel, akkor

1. Eltűnik a váladék. Idő amíg újratermelődik.

2. Az újratermelődött váladék már nem biztos, hogy olyan koncentrációban tartalmazza a vírusokat, ahogy egy pár napig, egy hétig őrizgetett sperma is nagyobb eséllyel fog megtermékenyíteni egy nőt, mintha aznap már kétszer maszturbált az ember és az utolsó óta eltelt 3 óra. Ettől függetlenül esély mindenre van (a lottó ötösre is) csak nem azonos arányban.


Ezen felül számos olyan baktérium és vírus is eltűnik, amik legyengítik a szervezetet általánosan és így nagyobb esélye van a fertőződésnek.

2016. dec. 31. 12:21
 9/12 anonim ***** válasza:
A testnedv azt jelenti, hogy a tested exokrin mirigyeiből származik. Ameddig nem klórozod ki azokat, hiába mosod le kivülről mivel bent termelődik. Ha a spermát lemosod a makkodról, attól még termelődni fog ugyanolyan tartalommal.
2017. jan. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sajnos mára totál tönkre van vágva az ember immunrendszere. A baciknak, vírusoknak az a "dolga", hogy folyamatosan fertőzzék az embert (s minden más élőlényt), és majd a test elbánik velük. Ha naponta többször mosakszunk (márpedig mára ez lett a trend), mi öljük meg a kórokozókat, nem pedig az immunrendszerünk. A természet pedig úgy működik, hogy amit nem használunk, az elsatnyul, visszafejlődik.

A másik nagy baj az, hogy az olajokra tértünk át a zsírok helyett. Halálra rémítették az embereket a koleszterin káros mivoltával, és mindenkit az olajok fogyasztására buzdítottak. Az olajoktól viszont bezáródik a Vater Papilla, az epe besűrűsödik, nem ürül a belekbe, és nem tudja megtámogatni az immunrendszert, mint ahogy az a dolga lenne. Az egyetlen ugyanis, ami a vírusokkal is elbánik, az epe. Mindez marha jó a gyógyszeriparnak, az óvszergyáraknak, az illatszerlobbinak, az élelmiszeriparnak, csak pont az embernek nem jó. Hatalmas pénzeket fizetünk ki, hogy el tudjuk bäszni az egészségünket, aztán újabb hatalmas pénzeket fizetünk ki a gyógyszerekre.

2017. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!