Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell lovaglópózban szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell lovaglópózban szexelni?

Figyelt kérdés

Szeretnék kicsit aktívabb lenni az ágyban, de egyszerűen nem megy a lovaglás :(

A fő probléma, hogy elkezd "pukizni" az a rész, ahol a puncim odaér és ez megöli a hangulatot.

A másik, hogy csak úgy tudok, hogy az egyik lábam guggoló pózban van, a másikkal pedig térdelek, mert máshogy rossz a szög, de folyton begörcsöl a lábam.

Nem tudom, mit csinálok rosszul :(


Tudtok esetleg a lovaglón kívül olyan pózokat, ahol a lány az aktív?


2017. jan. 1. 13:19
 1/5 anonim válasza:
49%
Ne erőltesd ha görcsöl a lábad vagy kellemetlennek érzed a lovagló pózt. Annyi másfajta lehetőség és póz van még ezen kívül is.
2017. jan. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

De édi. :D

Figyi leírom férfiként, nekem hogy esne jól, ha lovagolnál.

Alaposan tekergeted a csípődet, néha gyengédebbet, kövi pillanatban jó erőset, határozottan tekered, hogy kihegyezd alaposan a répámat. Ne csak előre és hátra csiszmatold magad a farkan, hanem le és fel is mozogj, ezt leginkább akkor tudod megcsinálni, ha felguggolsz, kapaszkodsz a vállaimba és mehet a csattogós lovaglás. Persze ekkor én, mint férfi rámarkolok alulról a popsira, segítem tartani és motiválás gyanánt jó csattogósan rá is csapok olykor. A legjobb, amikor játszol guggolva a farkammal, épp csak a makk hegyébe ülsz bele és így körkörözöl rajta pár másodpercig, majd kegyelemdöfésül tövig belecsücsülsz és kezded a tekergetést alaposan.

Egyáltalán nem illúzióromboló a puncipuki.

Javaslom az Amazon-pózt, ott is a lány az aktív, nekem személyes kedvencem :)

2017. jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj nekem :) segítek neked :)
2017. jan. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. Koszonom ezek hasznosak
2017. jan. 1. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, használd sűrűn és egészséggel! :D
2017. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!