Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy ha minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha minden nap kielégítem magam akkor 16cm a farkam, de ha vagy 3 napig nem, akkor meg 17-18? Vastagságra meg mindig ugyanúgy 5-5,5

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a normális válaszokat!
2017. jan. 2. 03:21
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Azért mert olyan agyi szinten vagy hogy grafikont vezetsz a farkad mèrèsèről ...
2017. jan. 2. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmi ilyen. Csak szimplán feltűnt, hogy olyankor nagyobb és lemértem, meg lemértem mikor minden nap csinálom. Eddig azt se tudtam, hogy mekkora. De nyilván egyből kötekedni kell. Teljesen komoly kérdés volt és komoly válaszokat várok, mert biztos van valami oka ennek.
2017. jan. 2. 03:32
 3/6 Krukutyán Levente ***** válasza:
A méret függ az izgalmi szinttől is.(+1-2cm)
2017. jan. 2. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Rosszul mérsz.
2017. jan. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mérsz rosszul ,ez bizonyított. Hogy más izgalmi állapotban más a hossz,több vért pumpálsz oda le,mert nagyobb a vágy én mikor magam örömében vagyok semmi extra,de mikor egy lánnyal akkor érzésre is olyan mintha szét akarna feszülni.. szóval igen lehetséges ez. 20/F
2017. jan. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért ,mert 3 nap után már hiszel a mesékben. Nekem a 4napon már gatyaméretet kell váltani. A 6 napon már csak lovakkal ismerkedek.
2017. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!