Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok benne lennétek a pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok benne lennétek a pár cserébe ha lenne/van pasitok?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy nyári nyaralás lenne te a pasid a pasid haverja es neki a barátnője! Cserélnétek párt egy éjszakára külön szobában?
2017. jan. 2. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
A lanyra csereljem a pasimat? :))
2017. jan. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Nem.

Ami az enyém, azon nem osztozkodom, nem adom kölcsön.

Ès fordítva is igaz. Nem törölközöm más törölközőjével, nem mosok fogat más fogkefèjével, nem veszem fel más bugyiját... stb.

2017. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen a lány-lány,fiú-fiú cserében benne lennék egy éjszakára.;)22/L
2017. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Persze. :)

34L

2017. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem..
2017. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Igen benne lennék és már voltam is benne. Egy-két előttem szólótól eltérően, mi a férjemmel nem tekintjük a másikat tulajdonunknak - "ami az enyém azon nem osztozkodom" - hanem társai vagyunk egymásnak. és ami a társamnak jó, az nekem is jó. Nem rendszeresek az ilyen alkalmak, de amikor van, az mindig nagyon jó szokott lenni! N/42
2017. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

beszéltünk már erről barátnőmmel. Igen, ha olyan lenne a másik pár. Bár én inkább végig nézném elsőnek vagy egy négyesbe kavarodnánk.

A legideálisabb egy hosszú hétvége lenne, egy nyaraló medencével, teljesen elkerítve és mindenki mindenkivel, nincsenek szabályok, nincsenek tabuk, péntektől vasárnapig azt csinálunk amit akarunk, azzal akivel akarjuk, akkor amikor akarjuk.

Itt akár 3-4 párral.

2017. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7!

Neked van izlesed!

Ez tetszik.. :)

2017. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Igen persze.
2017. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!