Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én vagyok kíváncsi arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok kíváncsi arra, hogy azok a nők akik megszólnak egy férfit vagy éppen kinevetik mert nincs nagy farka, mit szólnának ha a férfiak meg azt mondanák, hogy csak a nagy mell jó?

Figyelt kérdés

2017. jan. 3. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Csak én vagyok kíváncsi arra, hogy azok a férfiak akik megszólnak egy nőt vagy éppen kinevetik mert nincs nagy melle, mit szólnának ha a nők meg azt mondanák, hogy csak a nagy farok jó?
2017. jan. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Ezen én is mindig elszörnyülködöm,hogy hogyan lehet valakit olyasmiért bántani,amiről nem tehet..

Az ilyen nő meg is érdemelné,hogy szétalázzák a kis melleit..

Egy ilyen mondattal tönkre lehet tenni egy férfit egy életre,kinek van ehhez joga..?

Ha nem tetszik valami,tovább kell lépni,ennyi.

32/N

2017. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Talán azért, mert a kis mellű nők táborát erősítem, talán mert nem olyan fajta vagyok, de nem hiszem hogy valaha is megszólnék ezért bárkit. Eleve azt se értem, hogy egyesek mi a francért kötekednek másokkal? Szerintem alapvetően senkinek semmi köze ahhoz, hogy valakinek mije milyen. Ha mégis, akkor legyen már benne annyi empátia, hogy nem döngöli a másikat a földbe, amit nem akarja hogy vele tegyenek, ne tegye másokkal.


Amúgy meg az, hogy valakinek kicsi, semmit se jelent. Lehet hogy kicsi, de olyan jól használja, hogy az illető nő az agyát eldobná tőle.

2017. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én erre csak azt tudom mondani hogy hiteltelen az egész női vergődès mert azok akik egy köbméter smink nélkül nem lèpnek ki az utcára na azok mondják a pasikra hogy ronda? :D
2017. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megszólja vagy kineveti, az valóban nem szép dolog. De az azért érthető szerintem, ha valaki például tudja magáról, hogy neki a rövid és/vagy vékony pénisz nem kielégítő, még akkor sem, ha a srác amúgy kitartó és ügyes az ágyban. Én az utóbbi miatt nem tudom elítélni a lányt, és szerintem ezt a fiúnak is meg kell érteni ilyenkor.
2017. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!