Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges, hogy nőtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy nőtt a péniszem a huzogatástól? Többi lent

Figyelt kérdés

14 cm volt...rengeteget utána olvastam, hogyan lehetne növelni...persze olvastam pumpákat, tablettákat, masszírozásról stb...úgy voltam vele, ha legalább 16 lenne, talán nem kellene szégyenkeznem...azt még úgy ahogy elfogadját néhányan.


Minden este kb 20-25 percet huzogattam. Megfogtam a tövét egyik kezemmel, másikkal a makk felé húzogattam sokszor. Oldalt masszírozgattam utána. Megrázogattam utána...És sokszor ilyeneket csináltam és mondogattam nöjj meg !!! DDDD nem lehet, hogy így megszívtam az életet !!! D


kb 1 hónap eltelt és mintha nött volna ! Most olyan 15,5-16 cm. Tudom még ez is kicsi jó lenne még 1 cm-t rátenni...


Nem hittem korábban, hogy meglehet növeszteni, de ezek után nem fogom abbahagyni, nehogy vissza menjen 14-re...

AMúgy már ne mvagyok növekedésben, szóval ezért sem hittem benne...


2017. jan. 4. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:

nem tud nőni, viszont egy csomó tényező van ami miatt tudsz csalni a méreten.

Ilyenek a centiméteresed, a szőrzet és a felesleges zsír. Aztán azon is múlhat, hogy mennyire áll.


Van, hogy csak simán erekciód van és van amikor hihetetlen kemény, ilyenkor simán nagyobb fél centivel.

Azután lehet fogytál és a hasadat/a farkad tövét jobban be tudod nyomni.

Az is lehet, hogy előtte egy olyan vonalzóval nézted aminél a nulla csak később kezdődik.


De így látatlanban azt mondanám, hogy fiatal vagy még és simán még nősz.

2017. jan. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól nőtt, hogy húzogatás közben mondogattad hogy "nőj meg"
2017. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%

Édesem, ha 20 centis lenne a kis p*csöd akkor se kapná be egy csaj sem, mert olyan egyszerű vagy, mint a kapanyél!

Inkább tanulj és ne a farkadat húzogassad:)

2017. jan. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt egy szomszéd nő, aki mondta hogy szokta huzogatni a kisfiának hogy nagyra nőjön neki

Gondolom működött, azért csinalta

2017. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt csináltam a mellemmel,most meg nem tudok velük mit kezdeni.Olyan lesz a végén a p.csöd,mint a Pinocchio orra.
2017. jan. 5. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!