Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tudok tenni? Nem érzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni? Nem érzem jónak a szexet, elmenni sem tudtam soha, mert utálom ezt a "szerepet". L

Figyelt kérdés

Évről évre egyre jobban érzem azt, hogy nem akarok nő lenni, nem akarok ebben a "szerepben" lenni. Mégis igényli a testem a szexet. De egyszerűen képtelen vagyok rá! Páromat kielégítem kézzel és szájjal rendesen, de amellett, hogy megérti a problémám, szeretne mást is, ahogy én is. Ha lehet úgy fogalmazni, csak testileg tenne velem jót a szex vagy az egyéb intimitás, lelkileg csak jobban összetörné - mert minden egyes alkalommal szembesítene a ténnyel, hogy melyik "oldalon" vagyok kénytelen lenni, amit én nem akarok...

Remélem, sikerült érthetően megfogalmaznom a problémám.



2017. jan. 4. 17:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
Hát így én nem maradnék veled, egy idő után önzőnek érezném magam....
2017. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Nyuszifül ebben az életben soha nem leszel férfi. Ezen ne is rágódj. Akik átműtik magukat sem lesznek férfiak, csak korcsok.
2017. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem rosszak a tapasztalataid és nem mered kikomunikálni.

vagy tényleg erre célzol mint amit a második írt?

2017. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: Vannak ugyan rossz tapasztalataim, de nem érdekelnek. Annak, amit a második írt, van igazságalapja.
2017. jan. 4. 17:41
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Te tudod akkor. de az én fütyimet nem adom oda hogy rádműtsék. :P Ez egy aranyfütykös. :P
2017. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
:) Jó neked. :)
2017. jan. 4. 17:43
 7/18 anonim ***** válasza:
Bár átmenetileg ha gondolod.... ha veszed a lapot... ;)
2017. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Olyanra nem gondolsz, hogy átvennéd a domináns szerepet néha a szexben?


Nem hiszem, hogy arra vágynál, hogy péniszed legyen, én sem tudom elképzelni hogy milyen lenne ha vaginám lenne.

De el tudom képzelni, hogy milyen lenne, ha nem én lennék az, aki irányítja a dolgokat, és csak kikötözve, léteznék, miközben a partnerem azt művel velem, amit akar.

2017. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8: Az utóbbi időben végig én voltam a domináns fél. Tudom tehát milyen annak lenni, de nem az igazi mégsem. Amikor a párom volt a domináns fél, teljesen más volt.
2017. jan. 4. 17:52
 10/18 anonim ***** válasza:
Valahogy hasonlóképp tudnám leírni én is a helyzetem, csak én férfi vagyok. Személyiséged milyen, abban férfiasabb vagy?
2017. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!