Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket felizgat vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket felizgat vagy hidegen hagy, ha egy srác rátok veri ki?

Figyelt kérdés
Meglátjátok nála lementve az egyik képetek, észreveszitek hogy titeket fotóz, vagy csak simán a fületekbe jut a dolog. Szóval bármilyen helyzetben mikor egyértelmű a dolog :)

2017. jan. 6. 16:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Én ezt jobban szeretem élőben csinálni pl. a lány alattam fekszik és a hasára élvezek...
2017. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó a srác, akkor miért ne izgatna fel? Van 1-2 pasi ismerősöm, akiről ha mindez kiderülne, hát nagyon jól esne

22/L

2017. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
A titeket fotoz resz szamomra elegge betegesen hangzik.
2017. jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Imponál, természetesen.

Ha bejön a srác, fel is izgulok.

2017. jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan pasi lenne, aki nem tetszik, akkor semleges lenne, ha meg olyan, akit vonzonak talalok akkor hizelgo.

Egyebkent lassacskan alakulo parkapcsolatban vagyok es fiuval es eppen tegnap vallotta be, hogy csomoszor a kepeimre masztizik. Nagyon megorultem, izgato es dogos volt ezt hallani tole. :D

2017. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
44%

Csak akkor ha a párom, más nem érdekel.

18L

2017. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem én bejönnék nektek.

27f

2017. jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

Hát igaz, lány már nem vagyok, de a Béla szokott néha huncutkodni, és mikor alszok reggel, vagy csak úgy teszek mintha aludnék, néha félrehúzza a bugyimat, és alámfotóz.

Aztán megy a wc-re.

78N

2017. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
67%
Ha jól néz ki a srác a szememben és tetszik nekem, akkor igen... Nagyon is :P Eltudnék képzelni így 2-3 pasit, akik otthon titokban rám... Jó érzés lenne.
2017. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
14%

" Ha jól néz ki a srác a szememben és tetszik nekem, akkor igen... Nagyon is :P Eltudnék képzelni így 2-3 pasit, akik otthon titokban rám... Jó érzés lenne."


Aha, persze.

valószínűleg lány is vagy ezek mellé,hm?

Szerintem egy kb 120 kg, kopaszodó kamionsofőr, aki az anyósülésről ír, mert a társa most vette át a kormányt.

2017. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!