Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már valamelyikőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már valamelyikőtöknek sérülése anális szex miatt? Vagy ettől nem kell tartani, ha minden óvintézkedés megvan?

Figyelt kérdés
2017. jan. 7. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem óvintézkedések kellenek, hanem megfelelően ellazítani a lányt hozzá. Azt kell elérni, hogy ő alig várja már, hogy megdugd a fenekét.


23/L

2017. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömet kórházba kellett vinni mert repedés történt anál közben. Összevarták pedig azt mondta használtak síkosítót a csávó ujjazta a fenekét nem tudom hogy történhet meg.
2017. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy repedést azért nem olyan nehéz elképzelni, előző! ...


Igen, nekem volt anál sérülésem.

2017. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Ha a férfi béna, akkor igen, lehet sérülés.

Szerencsére eddig engem tapasztalt férfiakkal hozott össze a sors, így sérülésem sem volt.


Ha felizgatod nagyon a nőt, akarni fogja, akkor semmi baj nem lesz.

32N

2017. jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig én nehezen tudtam elképzelni addig amíg meg nem történt az ismerősömmel. Pedig ők sokszor csinálták a pasi és a csaj is.
2017. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ajánlott előtte kulázni.....
2017. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!