Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Hogy szeretitek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy szeretitek ha a lány kényeztet titeket? (többi lent) 21/l

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne elég gyakorlott és nem tudom hogy kéne csinálnom.
2017. jan. 7. 17:25
 1/8 RRR ***** válasza:

nézegess,olvasgass a neten


de mindegyikünk másképp élvezi

2017. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm rájött arra, hogyan lehet orgazmus nélküli magömlésem. Előjátékként kisajtolja belőlem az ondót, utána ha egy órán keresztül dugom is, akkor se tudok elélvezni.


23/F

2017. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia Ha érdekel leírom részletesen itt. 23F
2017. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3as érdekelne nagyon
2017. jan. 7. 17:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Írj
2017. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

NEM ÉN ÍRTAM CSAK MÁSOLOM !!!


na hogy tényleg segítsen is valaki, nőként leírom, ahogy én látom:

kényszerből ne csináld, látszik rajtad, ha nem akarod, és csak muszáj az egész. amennyiben te is akarod, akkor élvezd, hisz a párod is élvezi :) csókolgasd végig a testét, simogasd előtte. a farkát se vedd egyből a szádba, inkább simítsd végig, csókolgasd, nyald meg a tövétől a hegyéig. ha már a szádban van, fontos, hogy ne fogazz, az elég kellemetlen lehet. ha nem tudod mélytorokra kapni, nyilván nem kell csinálni (az nem túl szexi, ha hörögsz és öklendezel közben) de lehet próbálkozni :) amire fontos ügyelni az az, hogy ne egysíkúan csináld, hanem legyen változatos. ha csak ki-be húzkodod, az mindkettőtöknek unalmas lesz. használj egy kis vákuumot, a nyelvedet, a kezedet közben váltakozva, vagy egyszerre, változtatva a tempón, mélységen, szívóerőn, a párodon úgy is látod, hogy melyik tetszik neki legjobban. ha elfáradt a szád, akkor pihentesd kicsit, addig kézzel játsz vele, és a nyelveddel izgasd, nyalogasd a makkját, mindegyik része elég érzékeny, de szerintem érdemes hangsúlyt fektetni a "karimájára" és a hátuljára :)

hirtelene most ennyi jutott eszembe. ha nem akarod, hogy a szádba élvezzen, beszéld meg vele, és akkor valahová máshová megy el. de ha ezzel nincs problémád, akkor nyeld le utána, elég lehangoló lehet, ha egy lány köpköd. :D


igen, az tényleg kimaradt, pedig egy korábbi ilyen kérdéshez azt is odaírtam :D szóval a herékkel is lehet játszani, csak nagyon finoman, óvatosabban, mint máshol. de lehet csókolgatni, nyalogatni, finoman bekapni, és ha már a farkával foglalkozol, akkor is lehet mellette simogatni a golyszlikat :D

2017. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Hmm ha egy finom szilvás buktát csinálnál,na az odavágna ;-)
2017. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát én élvezem amikor a k*rvám csinálja.(Ákos)
2017. jan. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!