Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már szexetek házibuliban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már szexetek házibuliban olyan partnerral, akit akkor este ismertetek meg?

Figyelt kérdés

Hogy jött össze a dolog? Hova tudtatok elvonulni szexelni? Hány évesek voltatok?

Ha több ilyen is volt, akkor azt is írjátok.


Kort és nemet is írjatok!



2017. jan. 7. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
írjatok sztorit is! :D
2017. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt egy lány csak nèztük egymást aztán oda jött hozzám köszönt bemutatkozott és megkèrdezte át e megyek hozzá itt lakik 10 percre én belementem miért is ne

21l

2017. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 János Gilján ***** válasza:
100%

Volt. Nem vagyok rá büszke, mert elég "gázul" adtam elő magam. 23 éves voltam, és érkezett a buliba egy 24 éves leányzó. Mesélték a haverjaim, hogy bejövök neki, már eléggé részeg voltam, több se kellett azonnal odamentem hozzá és ezt mondtam:

-Helló, úgyhallottam, hogy le akarsz velem feküdni. Ezt kiválló ötletnek tartom, mehetünk?

A válasza csak ennyi volt: Menjünk...

Két menetet csináltunk, az első szex teljesen rendben volt, a másodiknál viszont a részegségem miatt lovaglóban elment az erekcióm, elnézést kértem és elaludtam...


Másnap reggel a haverjaimtól kellett megkérdezzem, hogy este kivel feküdtem le.


A mai 36 éves fejemmel már kissé szánalmas a sztori, de ettől még így történt, nincs mit tagadni rajta.

2017. jan. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A barátom haverjánál, a szülei házában szilveszteri buli volt - voltunk vagy 30-40-en.

Egy ideje már külön-külön elvegyültünk, beszélgettünk másokkal, mikor barátom (akivel 4 hónapja jártunk, és egy autóval érkeztünk), odajött hozzám.

Köszönt, bemutatkoztunk, hozott egy italt, beszélgettük (kit ismerek, hogy érzem magam, van-e kedvem táncolni), mintha még nem ismernénk egymást.

Felkért táncolni, közben megcsókolt, aztán kitalálta, h. megmutatja a házat, (ami kisebb villa volt egyébként), és 'véletlenül' a haver szüleinek a hálószobáján kötöttünk ki...

Ekkor 20-21 évesek voltunk, meg a jelenlevők többsége is.


Idegennel nem tettem, bár volt már ilyen szitu, de vagy a srác ivott többet, v. én nem voltam már az igazi, és a barátnőmnek sikerült bennünket lebeszélni (épp látta, h. mi készül, ezért azóta is hálás vagyok neki...)

2018. dec. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!