Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire gondoltok szexelni akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoltok szexelni akar vagy csak szimpla véletlen?

Figyelt kérdés
25 éves pasi vagyok van a családi barát társaságunkban egy 37 éves nő, házas egy nagykorú gyereke is van. Egy ideje máshogy kommunikál velem mint eddig plussz megfigyeltem hogy egyre többször elkezd nézni rám, amikor észreveszem hogy figyel 2-3 másodpercig tartja a kontaktok majd elnéz egy másik irányba.
2017. jan. 8. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt asszony nem folyamodik ilyesmihez. Ha akar valamit, azt egyértelműen jelzi. 38N
2017. jan. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy szűz vagy ,vagy megkívántad,de ha nem támadt le akkor nem kell ezen ragódnod, hidd el tudom mert engem letámadtak :) 19 voltam a lány meg 36 , tudja hogy egyértelműnek kell lenni.
2017. jan. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha egy harmincas nő rád-rád tekint, akkor kizárólag az járhat a fejében, hogy most akkor elhagyja a férjét,

, gyermekét, nálad keres menedéket és éjjel nappal szeretkezni fog veled.

2017. jan. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :) első, fullkorrekt választ adták, második tájékoztatlak nem vagyok szűz jóideje.... De a te válaszod sem volt haszontalan

Hármas a cinizmisod az egeket veri... Attól hogy nem vagy hű pártolója az efajta kapcsolatoknak, ahogyan a kommentekből is kiderül csak megjegyzem nem feleségül akarom venni. Vannak ilyen ,, szex kapcsolatok " kötöttségek nélkül.

2017. jan. 8. 09:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha rádmozdul meg jóféle keféld meg jó alaposan ;)

Baja senkinek nem lesz belőle.. :)

2017. jan. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!