Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Történt már valakivel valamily...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már valakivel valamilyen intim dolog a suliban?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, hogy mikor nem figyelt senki, besurrantatok a wc-re és lenyomtatok egy gyors menetet, vagy ilyesmi. Orál, anál, bármi. :D

Mert engem nagyon izgatna a dolog és tervezem is, csak még a barátom nem tud róla. :D

L


2017. jan. 8. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bakker mik vannak. ilyenkor elgondolkodom hogy vissza kéne mennem tanulni :( Engem csak a tanárok b*szogattak hogy nem írtam meg a házit. Párszor kivertem a wc-ben jutalmul amikor jó jegyet kaptam de ennyi. 22f
2017. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Drágám, oda tanulni kellene járni, nem "hegedülni".


Egy tanár

2017. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Egy tanár,aki ide jár trollkodni, mert nyilván értelmes válaszokért nem 59%os lennél még ha néhány kérdésedet le is pontozza valami szemét. na ne etess
2017. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

Örülök, hogy ilyen okos vagy. Honnan tudod, hány nickem van, és mit mire használok?


Pihenj, kiskomám, az okoskodásodra nem vagyok kíváncsi. A diplomámat meg talán most nem linkelném be.

2017. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Ne itt okoskodj. Javítsd a dolgozatokat bmeg. Akkor mégiscsak trollkodni jársz ide ha több fiókod is van. A diplomád meg nem érdekel, vécépapírnak durva másra meg úgyse jó max gyújtósnak de már gázzal fűtünk. Nekem nincs csak érettségim és szakmám, de lefogadom többre viszem vele.
2017. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Persze, persze. Kemény vagy, mint az oroszt tél tavasszal (érettségin hallottam). Kisfiam, mi nem egy súlycsoportban vagyunk semmiben sem. Te kötöttél belém, most meg azt éled ki, hogy buta vagy, mint a föld, de legalább rosszindulatú. Húzzál már innen, nem vagyok kíváncsi rád!
2017. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%
Én voltam itt előbb húzzál el te. amit mondasz annak semmi értelme, csak random szidások, amiket bárkire el lehet sütni...legyél kicsit kreatív pls legalább erőltesd meg magad ember.
2017. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem egyszer megb*szott a tanár fizikából
2017. jan. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a tanuló koromban kicsit közelebb megismerkedtem az egyik tanárnővel.

De a többiről nem írnék semmit.

De jelentőse javulást mutattak a jegyeim utána, persze a tanulás miatt.

2017. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Történt, de már egyetemen. Nekem annyira nem jött be, eléggé tartottam tőle hogy lebukunk. Öltöző zuhanyzójában, nem wc-n azért ^^
2017. jan. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!