Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon ilyen lányok léteznek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ilyen lányok léteznek a valóságban is, vagy a képen az álmaimnak valamiféle kivetülése látható? Kinek mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés

[link]


Annyira tetszik, h színesnek látom a képet :D



2017. jan. 8. 23:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
Mit szívtál kérdező?
2017. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21%
Ezt ide kiirom és megyek hányni
2017. jan. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
semmit, csak euforikus állapotba kerültem :D
2017. jan. 8. 23:15
 4/21 anonim ***** válasza:
21%
Fúj :D
2017. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
tuti léteznek
2017. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik :)
2017. jan. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%
Léteznek. Én már dugtam is ilyet, nem is egyet.
2017. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Na jó, bevallom: kicsit provokáció volt a kérdés. Egyszerűen nem értem, hogy hogyan nem tetszik valakinek egy ilyen lány :D mitől lehet ekkora ízlésbeli különbség két ember közt. Mert ez pl nem olyan, mint egy kaja, azt állítólag más ember tényleg más íznek érezheti. Viszont van a kövér csajok közt egy olyan kategória, ami szerintem roppant izgató, mint pl ez a lány is. Egyszerűen minden porcikája olyan, h jó érzés ránézni, konkrétan jobb kedvem lesz tőle. Másnak meg hányinger :D
2017. jan. 8. 23:27
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Arcra mondjuk aranyos. És a kövérek között is egész jónak mondható. Fiatalos, talán az tetszik benne neked. Biztos léteznek más ilyen lányok is.
2017. jan. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%

Teljesen ilyen vagyok, csak lóg a mellem sajnos.

Iszonyú önbizalomhiányom van, nem merek férfiakkal beszélni, mert félek, hogy kinevetnek, megaláznak. Nem jó ilyennek lenni, bármit odaadnék, hogy olyan legyek, mint egy átlagos lány

2017. jan. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!